Teema: Meditsiin, tervishoid
Pealkiri:
Alkoholpsühhooside diagnostika ja ravi. Õppemetoodiline abivahendAutor(id): Hans Väre
Kirjastus: Tartu Riiklik Ülikool
Linn: Tartu
Aasta: 1980
Originaalkeel:
Lehekülgi: 36
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 145 × 200 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Kroonilise alkoholimürgistuse pinnal võivad areneda alkoholismi II või III staadiumis mitmesuguste kliiniliste nähtudega ja erineva kuluga psüühilise tegevuse häired - alkoholpsühhoosid. Alkoholpsühhoosid tekivad kroonilise intoksikatsiooni tagajärjel, millega kaasnevad ainevahetuse ja neurovegetatiivsete protsesside häired. Alkoholpsühhooside kõige sagedasemad vormid – deliirium ja hallutsinoos – ei teki tavaliselt joomaperioodil, s.o. kõige suurema intoksikatsiooni tingimustes, vaid selle järel.
Raamatus vaadeldakse erinevaid alkoholpsühhoose ning nende ravi.
Märksõnad
alkoholism
alkoholipsühhoosid
psüühikahäired
psühhoteraapia
õppematerjalid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Alkoholpsühhooside diagnostika ja ravi. Õppemetoodiline abivahend, Hans Väre, Tartu Riiklik Ülikool 1980Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Meditsiin, tervishoid alla viimati lisatud:
Mare Liiger ja Margit Pärn, Esmaabi käsiraamat ettevõttele,
Teabekirjandus, 2007, hind: 8,00 eurot
Hans Ewald, Punktimassaaž kõigile,
Valgus, 1981, hind: 6,00 eurot
A. L. Kaplan, Sünnitusabi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,00 eurot
Sinikka Piippo, Ulla Salo, Meelte ja tunnete taimed,
Varrak, 2007, hind: 60,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/5,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/4,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/2,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/6,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/12,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Toimetaja Raivo Mõttus, Tervendaja 2016/11,
Hiller, 2016, hind: 2,00 eurot
Meditsiin, tervishoid all on 3079 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!