Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Mehed tema elusAutor(id): Leelo Kassikäpp
Kujundaja: Margus Leibak
Kirjastus: Kirjastus Kassikäpp
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916959879
Lehekülgi: 224
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
„Mehed tema elus“ on Leelo Kassikäpa viies romaan, kus on vilksamisi märgata tegelasi ka autori mõned aastad tagasi ilmunud triloogiast „Kui vanad naised armuvad“.
Pensionipõlve pidav õmblejanna Pärja on tragi ja iseseisev naine, kelle elu maatüdrukuna ei olnud just kergete killast. Mure vaimselt haige ema pärast, pea kohal hirm järgida oma suguvõsa naiste käitumismustrit varjutab noorust. Mida kardad, seda ka saad.
Tagasihoidliku ning teadmatusest inimesi usaldava noore tüdruku armumine mehesse, kelle jõulise ning mehise välimuse taga peidab end tegelikult joodikust vägivallatseja, viib paraku ebameeldivate ja jalustlöövate läbielamisteni.
Kuid töökas naine ei murdu. Ta on hinnatud õmbleja, oma kodu omav, majanduslikult iseseisev ja hooliv sõbranna, kellel on vaid üks soov. Hingesopis igatseb elusügisesse jõudnud naine mehe lähedust ning tähelepanu.
Ühel ilusal päeval leiab Pärja arvutist e-kirja, kus keegi kauge sugulane otsib ühendust.
Nii tutvub ta eaka mehega. Mis on aga tegelikult mehe eesmärgid ja kuidas ootamatult alanud armulugu edasi areneb, see on Pärjale suur üllatus. Taas kogemuste võrra rikkamana julgeb ta võtta järgmise riski, ning näib, et naise unistus täitub.
Märksõnad:
Leelo Kassikäpp
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mehed tema elus, Leelo Kassikäpp, Kirjastus Kassikäpp 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Eduard Vilde, Mäeküla piimamees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Juhan Madarik, Riigikukutajad,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1950, hind: 7,00 eurot
Paul Kuusberg, Südasuvel,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot
Jüri Ehlvest, Päkapikk kirjutab,
Vikerkaar, 1997, hind: 6,00 eurot
Vladimir Beekman, Eesli aasta,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,50 eurot
Jaan Kärner, Moodne orjus. Tõsieluromaan,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Endel Tennov, Kolm romaani,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,00 eurot
Juhan Madarik; koostanud: Marju Lauristin, Kordnik, lipp ja jalajäljed. Valik jutustusi,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot
Mari Saat, Lasnamäe lunastaja,
Tuum, 2009, hind: 11,00 eurot
Eeva Park, Lõks lõpmatuses,
Tänapäev, 2003, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4366 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!