Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Sapiens. Inimkonna lühiajaluguAutor(id): Yuval Noah Harari
Kirjastus: Äripäev
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Anu Põldsam
ISBN: 9789949560592
Lehekülgi: 560
Sari: Imeline ajalugu
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 216x153
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
"Saja tuhande aasta eest elas maakeral vähemalt kuus liiki inimolendeid. Praegu on neid kõigest üks – Homo sapiens. Kuidas on neist kunagistest lihtsatest ahvidest saanud maailmavalitsejad? Miks kadusid teised liigid? Kas sama saatus võib ühel päeval tabada ka meid?
Dr Yuval Noah Harari „Sapiens. Inimkonna lühiajalugu“ saab alguse ligi 70 000 aasta tagusest ajast, mil hakkas välja kujunema inimteadvus, ning uurib esmalt, missugust rolli mängis Homo sapiens globaalsete ökosüsteemide kujunemises ja mil moel pandi alus tänapäevase maailma tekkele. Seejärel vaadeldakse võimsaimate impeeriumide tärkamist ja arenemist ning seostatakse ammuseid suundumusi tänapäevaste teadussaavutustega, uurides üksiksündmusi laiemate ideede kontekstis.
Dr Harari kutsub lugejat ka tulevikku vaatama. Mõne viimase aastakümne jooksul on inimene asunud oma tahtele allutama loodusliku valiku seadusi, mis on nelja miljardi aasta vältel kujundanud elu maakeral. Meil on tekkimas võime kujundada mitte üksnes endi ümber olevat maailma, vaid ka iseennast. Kuhu see meid välja viib? Kelleks me õigupoolest saada soovime?
Kaartide, fotode ja skeemidega ilmestatud köitev jutustus ei jäta ükskõikseks kedagi, kellele lähevad korda meie minevik ja tulevik.
„Ma soovitan seda raamatut kõigile, keda võib paeluda maailma varase ajaloo lihtne ja kaasahaarav käsitlus … Seda on raske käest panna.“ – Bill Gates
New York Timesi bestseller
"
Äripäev
Imeline ajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sapiens. Inimkonna lühiajalugu, Yuval Noah Harari, Äripäev 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Oleg Gordijevski, Järgmine peatus mahalaskmine. Oleg Gordijevski elulugu,
Olion, 2005, hind: 18,00 eurot
Kalev Sepp ja Jaak Valge. Toimetaja Kärt Jänes-Kapp, Üleilmastumine ja globaalprobleemid,
Koolibri, 2009, hind: 7,00 eurot
Andres Herkel. Toimetanud: Kristina Schmidt, Vene mõistatus,
Ilmamaa, 2007, hind: 11,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 6,00 eurot
Nicolai Liventhal, Krüptoloogia ja salaluure,
Perioodika, 1994, hind: 12,00 eurot
Nikolai Zenkovich, Atentaadid ja lavastused Leninist Jeltsinini,
Olion, 2002, hind: 14,00 eurot
R. Viirsalu ja V. Viirsalu, Herodes ilusal maal,
Elmatar, 1996, hind: 2,50 eurot
Arvo Mägi, Euroopa rahvaste ajaraamat,
Koolibri, 1992, hind: 4,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1882 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!