Teema: Religioon
Pealkiri:
Palve. Kas see midagi muudab?Autor(id): Philip Yansey; toimetanud Nele Otto-Luts
Kirjastus: MTÜ Allika
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Nele Otto
ISBN: 9789949591275
Lehekülgi: 456
Seisukord:
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Igas usus esineb mingis vormis palve. Loodusrahvad toovad ohvreid ja palvetavad argiasjade pärast. Inkad ja asteegid tõid jumalate tähelepanu äratamiseks ohvreid. Viis korda päevas katkestavad moslemid mistahes tegevuse, kui kostab kutse palvele. Kristlastele on palve loomulik viis Jumalaga suhtlemiseks. Küsitlused näitavad, et 90 protsenti inimestest palvetab millegi või kellegi poole.
Aga palve, mis peaks olema kõige jõuduandvam ja meeliülendavam aeg kristlase päevas, võib tekitada ka küsimusi, segadust ja pettumust.
Oma kõige olulisemas raamatus „Palve“ pärast teost „Mis on armus nii hämmastavat?“ uurib Philip Yancey palvet, läheduse paika, milles Jumal ja inimene kohtuvad.
Yancey maadleb keeruliste küsimustega ning tuleb selle käigus välja värske ja uudse lähenemisega ajatule teemale.
Philip Yancey on ajakirja Christianity Today ajakirjanik. Tema sulest on ilmunud kolmteist lugejate ja kriitikute poolt hinnatud raamatut ning ta on pälvinud kaks kristliku kirjastajate ühingu ECPA aasta raamatu tiitlit teoste „Mis on armus nii hämmastavat?“ ja „Jeesus, keda ma ei tundnud“ ( mõlemad on ilmunud ka eesti keeles, lisaks „Nähes Jumalat ootamatutes kohtades) eest. Nelja tema raamatutest on müüdud üle miljoni eksemplari.
Originaali pealkiri Prayer: does it make any difference. Eesti keeles
Märksõnad:
MTÜ Allika
Sulev Kivastik
palved
kristlik eluviis
harduskirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Palve. Kas see midagi muudab?, Philip Yansey; toimetanud Nele Otto-Luts, MTÜ Allika 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Religioon alla viimati lisatud:
Michael C. Armour, Esmatutvus Piibliga. Temaatika ja kronoloogia,
Eastern European Mission, 2020, hind: 9,00 eurot
Ennu Põldma, Jumalik meloodia,
1992, hind: 4,00 eurot
toimetanud Eerik Jõks, Astu alla rahva hulka. Artikleid ja arutlusi Eesti elanikkonna vaimulaadist,
Eesti Kirikute Nõukogu, 2012, hind: 7,00 eurot
Vassili Bartold, Harri Holma, Muhamed ja islam,
Ecotalent, 1994, hind: 4,50 eurot
Koostanud Evi Anni, Jumala imesid tõsielust. Meie abi on Issanda nimes,
Shalom, 2010, hind: 7,00 eurot
Jaan Gnadenteich, Kodumaa kirikulugu. Usuõpetuse õpperaamat,
Logos, 1995, hind: 5,00 eurot
Todd Burpo, Taevas on päriselt olemas,
Helios Kirjastus, 2012, hind: 9,00 eurot
Frances Lincoln, Uue testamendi lood. Londoni rahvusgalerii maalidega,
Ersen, 1999, hind: 4,00 eurot
Ellen G. White, Suur võitlus valguse ja pimeduse vahel,
SP Adventistide Kogudus, 1990, hind: 7,00 eurot
Mary Batchelor, Piiblit avades,
Eesti Piibli Selts, 1998, hind: 15,00 eurot
Religioon all on 1528 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!