Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54985 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Ellujääjad
Autor(id): Alex Schulman
Kujundaja: Ande Kaalep


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Ruth Laidmets
ISBN: 9789916121733
Lehekülgi: 216
Sari: Põhjamaade romaan

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

„Ellujääjad“ on vapustav lugu lagunevast perekonnast ja sellest, kuidas täiskasvanuna oma lapsepõlv uuesti läbi elada. Lool on kaks narratiivi, millest ühe ajaskaala kulgeb dramaatilisest finaalist tahapoole ja teine liigub ajas edasi saatusliku löögihetkeni. Selles tsüklilises romaanis uuritakse vendadevahelist suhet ja seda, kuidas vendluse intiimne side avaneb kõige suuremas reetmises. Paralleelsetes peatükkides jutustab Schulman vendade lapsepõlvest ja nende täiskasvanuelust. Olnu ja olevik põimitakse üheks, et need siis jälle lahutada. Lugeja jälgib vendasid mängus, valus, reetmises ja vendluses, mis nende isa sõnul on tugevam kui miski muu maailmas. Lapse sisimat hingeelu uurida ja seda romaanis kujutada on raske, kuid Schulmanil on see õnnestunud. Ta näitab ilmekalt, kui hirmuäratav ja raskesti tõlgendatav on täiskasvanute maailm, mõnikord on fantaasia ja viha lapsele ainsaks pelgupaigaks. Ja nende pooluste lõikepunktis võib juhtuda mida tahes. ALEX SCHULMAN on kirjanik ja ajakirjanik. Ta juhib Rootsi suurimat iganädalast taskuhäälingut Alex & Sigge ning on ajalehe Expressen kolumnist. Kirjandusdebüüdi tegi Schulman 2007. aastal; ta on kirjutanud neli edukat autobiograafilist raamatut, millest üks nimetati 2017. aastal Rootsis aasta raamatuks. Viies raamat – „Ellujääjad“ – on tema debüütromaan, mis oli nomineeritud ka Svenska Dagbladeti kirjandusauhinnale 2020. 

Originaali pealkiri Överlevarna. Eesti keeles

Märksõnad:
Eesti Raamat
Põhjamaade romaan
rootsi
romaanid
ilukirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Pam Jenoff, Viimane embus,
Ersen, 2016, hind: 7,00 eurot

Alexandre Dumas, Kuninganna Margot 1-2,
Tiritamm, hind: 5,00 eurot

Jane Austen, Northangeri klooster,
Byronet, 2002, hind: 14,00 eurot

Aleksandr Kaletski, Metroo. Maa-alune romaan,
Nornberg & Co, 2017, hind: 14,00 eurot

Robert Harris, Diktaator. Triloogia III raamat,
Ersen, 2016, hind: 15,00 eurot

Robertson Davies, Mis on lihas ja luus,
Varrak, 1999, hind: 6,00 eurot

Penny Vincenzi, Midagi ohtlikku. Triloogia Ajastu ahvatlused II osa. 2. raamat,
Varrak, 2007, hind: 7,00 eurot

Jackie Collins, Patused,
Katherine, 1993, hind: 4,00 eurot

Evelyn Waugh, Tagasi Bridesheadi. Kapten Charles Ryderi taevased ja maised mälestused,
Varrak, 2016, hind: 10,00 eurot

Bernhard Schlink, Ettelugeja (romaan),
Varrak, 2000, hind: 3,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6951 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee
Ellujääjad, Alex Schulman, Eesti Raamat 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud