Imetabaste olendite raamat, Caspar Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Dolores""Adept""Tuba nr. 13""Härjapõlvlane Itsitaja ja teised..""Merehundi jutud""Raua-Roobert""Kuradike""Kui siilil nohu oli. Jutukesi vana..""Ebatavaline armastus (jutustus)""Tere, tere, tiipajalga! Eesti loom..""Uru kummalised seiklused muistses ..""Spioonikool. Episood 2: Kaose tõu..""Kuninglikult untsus. Kuidas usalda..""Kõigi aegade väikseim tüdruk""Karm kool""Anna ja ingel""Stožarõ""Tark talutüdruk. Eesti muinasjutt..""Mustamäe sussimurdja""Aabits""Minu loomad""Väike malemäng tänaval""Kolmteist põhjust""Tütarlaps ja linnuk""Jutustus Zojast ja Šurast""Elias. Mõistatuste raamat. Kus on..""Saladuse võti""Kuidas polaarjoont otsiti""Sissi tahab olla poiss. Internaat ..""Päevade teed""Huviline filmikaamera (jutustus)""How the fox punished his tail and ..""Aatomik ja küberneetiline karu""Ott kosmoses""Jutustusi Hispaaniast""Kõik tööd on head""Tilleprintsess""Triinu ja Taavi uued ja vanad lood""Kadri. Kasuema""Pikk naine. Kaasaegne igand""Vilepill ja kannuke. Jutustused""Kaameraproov ja muud õudused (jut..""20 000 ljööd vee all""Nupumees Ati""Vanaema maja""Printsessi päevikud 1""Tom Sawyeri seiklused""Heinakübar ja Viltsuss""Säästukokaraamat""Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklu..""Winnetou jälgedes. Teine raamat""Don Quijote La Manchast""Janne, mu sõber""Kõrbed""Vana-Hiina""Kuningas Macius esimene""Hirmus Henry ja jõle lumememm""Uinuv kaunitar (sisaldab 5 suurt p..""Üks ja ainus Ivan""Minust saab suur õde!""Hiire-Liisa naeratus""Loomad jutustavad 365 mõistujuttu""Vene vägilased""Miki mängib pilli (lühijutt)""Olmekaru""Lembitu vaim""Muinaslugusid""Väike Mitruk ja suur tundra""Maroko muinasjutte. Saja rahva loo..""Leib""Muinasjutud""Seme Amacemilt""Kolm arbuusiseemet. Usbeki muinasj..""Nancy Drew: Mõistatus Maui saarel""Nancy Drew: Nefriittiigri saladus""Peeter Paan""Musta roosi jälil""Noortele loodusesõpradele""Poni Pedro""Anna Cotmani kohtuprotsess""Cosette. Gavroche. Katkendeid roma..""Jaanike""Hiina muinasjutte. Saja rahva lood""Mowgli""Jänkujenka""Paabeli torn""Varjatud koopa saladus""Kõige armsamad unejutud""Kaotatud asjade hoidja""Lepatriinu täpid""Prantsusmaa"
91 tk kogusumma: 516,60 EUR

Teema: Loodus
Pealkiri: Imetabaste olendite raamat
Autor(id): Caspar Henderson
Kujundaja: Rein Soonsein


Kirjastus: Äripäev
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
Tõlkija: Raul Kilgas
ISBN: 9789949560042
Lehekülgi: 493
Sari: Imeline teadus

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Inimesi on läbi aegade võlunud fantastilised loomad, olgu nendeks hirmuäratavad kolme peaga koerad, lohed, või mürkmaod, kes ei allu maotaltsutajale. Juba keskajal saavutasid erakordse populaarsuse sisult ja välimuselt kirevad bestiaariumid, kus kirjeldati kummalisi loomi ja nende käitumisviise. Kuid bestiaariumid on midagi rohkemat kui pelgalt pentsik zooloogia – need on kunstilised katsed anda edasi laiemaid uskumusi inimolendite ja looduse korralduse kohta. Caspar Henderson pakub lugejaile valikut loomadest, kelle õige mitme olemasolust pole paljudel siiani olnud õrna aimugi. Ent kui keskaegsed bestiaariumid põhinesid sageli folklooril ja müütidel, on selles raamatus kirjeldatud olendid kõik (välja arvatud üks erand) vägagi elus ja olemas, kuigi mõne liigi esindajaid on maakerale jäänud õige vähe. Tänapäeval ei karda me merekoletisi ega surmahaldjaid, ent jätkuvalt kütkestavad meid nii kurikuulus «Iraagi sõja salarelv» meemäger kui ka iidsetest aegadest õudseks meremaoks ja õgardiks peetud hiidkaheksajalg. 21. sajandi bestiaariumis puudub vajadus loomi välja mõelda, sest meie maailma olendid on niigi ülimalt hämmastavad. Mida arvata jetikrabist, kes kasvatab oma karvastel sõrgadel omale toiduks baktereid? Või müütilise ükssarviku analoogist, sarve ja kahe hambakomplektiga varustatud roosast süvaveehaist, kes elab nii sügaval ookeanis, et teda on näinud vaid vähesed õnnelikud? Rohkete illustratsioonidega «Imetabaste olendite raamat» on Londoni Kuningliku Seltsi 2013. aasta Wintoni auhinna nominent.

Märksõnad:
inimene ja loodus
loodus

Sari: Imeline teadus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee
Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee
Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee
Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee
Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee
Imetabaste olendite raamat, Caspar Henderson, Äripäev 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud