Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Nõukogude küla teel kommunismile""Valge kääbustäht hajuvas kõiks..""Viiekümne neljas""Paide vanadel fotodel. Paide in ol..""Äriline mõtlemine. Kuidas juhtid..""Linnud""Vene rahva ajaloolised sidemed Bal..""Majandusliku mõtteviisiga tulevik..""Seiklusrikkad suvepäevad""Valus valgus. Luuletused. Poeemid...""Põrgu Läänemerel. Juminda meret..""Tõrvalill""Põikpea""Jutustused. Publitsistika""Tõde ja õigus III""Peotäis tuhka, teine mulda. Üks ..""Tartu Ülikooli ajaloo küsimusi (..""Ilupuud ja -põõsad (käsiraamat ..""Vaba Eesti 1962/6. Vabadusmeelsete..""Feng shui. Praktiline entsüklopee..""Sõjasarv""Vennasvabariik Usbekistan""Vapustav Tulikametsa lugu""Hõbeingel""Kadunud saar. Noorusmälestusi""Viljakas töö ja selle mõjurid""Kotletid & kastmed""Tuuline rand III""Matemaatika salakeel""Tartu Ülikooli ajaloo küsimusi V..""Põhjasõja sündmuste jälgedel. ..""Vaba Eesti 1963/3. Vabadusmeelsete..""Sõja eripalgelised päevad. Kirja..""Kui tuli tähendus...""Kõne käändub kõveraks""Ivan Orava mälestused. Minevik ku..""A ja O taskuteatmik. Eesti omavali..""Õhus. Pilvetekste 2009─2019""Minu Antonia""Episoodid""Hingekosutus""Jutustused 3. Novellid, miniatuuri..""Idealistid""Kaks sõrme. Kuhu päike ei paista..""Meie terve laps. Õnnelik, terve j..""Tuhkatriinu ja teised muinasjutud""Väärteod. Märksõnaline sisujuh..""Vihurimäe""Ühe maailmavalutaja märkmed""Rakvere Gümnaasium 1912-1997""Tornide raamat""Sõjakuma""Muinasjutud""Hommikupooliku lõpu poole""Tõde ja õigus II""Hea raamat""Peer Õnneseen""Punase paradiisi pärandus""Asetäitja (romaan)""Teekonna lõpp""Eesti NSV Raamatuühing 1974-1979""Üksteist ühte""Olin välisministriks Talvesõja a..""Nikolai von Glehn. Mees, kes rajas..""Keemiline umbrohutõrje""Hullumeelsuse mõnud""Karksi""Maailma imed. Maailma 100 imelist ..""Kuritegevus Eestis 2012/17""Skandaalsed naised (ajaloos)""Tüütu tüüp""Fotoaparaadiga Eesti jõgedel ja 8..""Kõik, mis ma tean""Mägikassi mõrvad""Omadus""Akvaariumiarmastus""Sõpruspidu""Tere, inimene!""Vabaduse väraval""Peidetud kired""Armastus teisest pilgust""Eestikeelne keskharidus 100. Konve..""Tulipunane ring""Varjumäng""Tartu Ülikooli ajaloo küsimusi X..""Pähklileib. Henrik Monte""Valge Liblikas""Teateid põrgust (jutustused)""Perekondlik koosviibimine""Mõrvad Mesopotaamias""Kaks punast kaelarätti""4x4 (Tallinna Reaalkooli omaloomin..""Tapja pihtimus""Aukohustus""Raamatupidamisprogrammid Eesti tur..""Balti tragöödia. Romaanitriloogi..""Kuningvesi""Truudusetu kuninganna. Romaan Hen..""Pruun katk. Dokumentide kogumik fa..""Hüljatud I-III""Küllap see torm ükskord raugeb....""Äralend""Will: kogu tõde. Ühe nõiaplika ..""Liberalism""Gladiaatorid""Atlandi hiiglased ja suurpurjekad ..""One Time In Barcelona. Täielik Cr.."
107 tk kogusumma: 779,76 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Jõuluime
Autor(id): Claire Freedman

Kirjastus: Egmont Estonia
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
Tõlkija: Mario Kivistik
ISBN: 9789985539446
Lehekülgi: 18

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 263 × 263 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Suur, sõbralik ja üksmeelne hiireperekond valmistub jõuludeks, aga väikesele hiirepoisile ei anna asu üks väga tähtis küsimus. Mis siis ikkagi on see jõuluime, millest kõik räägivad? Kas lumememm või jõululaulud – või hoopis kuusk ja kingitused? Või... kõik see kokku? Imeilus sätendav jõuluraamat sobib vaatamiseks, ettelugemiseks ja jõulutunde loomiseks ka päris väikestele lastele.


Originaali pealkiri A magical Christmas. Eesti keeles

Märksõnad:
jõulud
lastekirjandus
värssjutud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

John Ronald Reuel Tolkien, Kääbik ehk sinna ja tagasi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 22,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 11,00 eurot

Jacqueline Wilson, Tracy Beakeri lugu (1. osa),
Hotger, 2002, hind: 7,00 eurot

Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot

Carolyn Keene, Nancy Drew: Roim kuninganna õukonnas,
Ersen, 2000, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1975, hind: 15,00 eurot

David Belbin, Röövitud rong,
Olion, 2000, hind: 3,00 eurot

Gaby Schuster, Kaameraproov ja muud õudused (jutustus),
Tormikiri, 2004, hind: 2,50 eurot

Hannu Mäkelä, Miisa uus pere,
Koolibri, 2008, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5383 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee
Jõuluime, Claire Freedman, Egmont Estonia 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud