Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Sada aastat üksildustAutor(id): Gabriel García Márquez; saateks: Jüri Talvet
Kujundaja: Utku Lomlu
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Aita Kurfeldt
ISBN: 9789985358375
Lehekülgi: 424
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
„Palju aastaid hiljem, kui kolonel Aureliano Buendía mahalaskjate rivi ees seisis, meenus talle kauge õhtupoolik, mil isa viis teda jääd vaatama.” Nobeli kirjanduspreemia laureaadi Gabriel García Márqueze (1927–2014) meistriteosest „Sada aastat üksildust” (1967) on kujunenud maailmakirjanduse moodne klassika. See on lugu Buendía suguvõsa seitsmest põlvkonnast ja nende rajatud Macondo väikelinnast. Seda mägedest ümbritsetud linnakest tabavad mitmedki hädad ja õnnetused, kuid sel on varuks ka oma üllatused ja imed. Macondo mahutab endasse kogu Kolumbia, aga võib-olla kogu Ladina-Ameerika – tema poliitilise reaalsuse, aga ka müüdid, eksootika ja ebausu. Romaanis seguneb reaalsus fantaasiaga viisil, mida varem polnud nähtud. Tänu sellele peetakse „Sadat aastat üksildust” Ladina-Ameerika maagilise realismi tähtteoseks ja tänaseks on sellest saanud 20. sajandi vaieldamatult üks tuntumaid romaane.
Märksõnad:
Varrak
Utku Lomlu
García Márquez, Gabriel, 1928-2014
hispaania
Colombia (riik)
ilukirjandus
romaanid
Cien años de soledad. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sada aastat üksildust, Gabriel García Márquez; saateks: Jüri Talvet, Varrak 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Thorkild Hansen, Õnnelik Araabia,
Odamees, 2004, hind: 10,00 eurot
Robin Schone, Naudingu õppetunnid,
Odamees, 2001, hind: 9,00 eurot
Nora Ikstena. Toimetanud Livia Viitol; järelsõna: Guntis Berelis, Elu pühitsus (romaan),
Huma, 2003, hind: 6,00 eurot
William Somerset Maugham, Kangelane,
Canopus, 2012, hind: 20,00 eurot
Diane Gaston, Skandaalikeerisesse sündinud,
Ersen, 2013, hind: 12,00 eurot
Jules Verne, Saladuslik saar (ei kuulu sarja),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 12,00 eurot
Nathaniel Hawthorne, Tulipunane kirjatäht. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 9,00 eurot
Nancy Price, Vaenlasega voodis,
PAF, 1994, hind: 8,00 eurot
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6950 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!