Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Muinasjutt pisiasjadegaAutor(id): Grigori Oster
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Ilona Martson
ISBN: 9789985325285
Lehekülgi: 236
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 207x149 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Ükski laps ei taha, et muinasjutt õhtul ära lõppeks. Eriti kui ta teab, et see muinasjutt ongi – oo õudust! – see kõige-kõige viimane ning edasi tuleb magama jääda. Aga nüüd õpetab kirjanik Grigori Oster lugejatele kavala nipi, kuidas lõppu edasi lükata. Selleks tuleb olla vaid piisavalt tähelepanelik, otsida põnevaid pisiasju ja nende kohta küsimusi esitada. Täpselt nii tegi kaval puuhobune Läkiläki, kui karusselli direktor ühel õhtul oma kõige viimast muinasjuttu jutustama hakkas – ja see jutustamine kestis terve öö!
1989. aastal ilmunud „Muinasjutt pisiasjadega“ on populaarse vene lastekirjaniku Grigori Osteri ainuke romaanimõõtu raamat. Selle maailm on erakordselt rikkalik. Pisipoiss Fedja jonnib nii, et ta saadetakse karistuseks kosmosesse, kontrolör ja jänes saavad sõpradeks ja hakkavad koos loodust kaitsma, kass Aksinja ei märkagi, kuidas ta veega torust alla läheb, taat Sergei muutub neegriks, kuna nühib ennast šokolaaditahvliga ning vapper miilits Ivan leiab erikoolis õpitud üleinimlikke võimeid kasutades üles luuletaja Pampuškini püksid. Need ja veel paljud väga pisiasjad on nüüd teie päralt – naerge ja nautige!
Hind:
10,00 EURTeema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Hannu Mäkelä, Miisa uus pere,
Koolibri, 2008, hind: 6,00 eurot
Anders Jacobsson, Sören Olsson, Berti mured,
Hotger, 2000, hind: 12,00 eurot
Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja rambipalavik,
Tänapäev, 2015, hind: 7,00 eurot
Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja külm sõda,
Hotger, 2008, hind: 7,00 eurot
Walter Oliviers, Erik läheb reisile,
Koolibri, 2006, hind: 4,00 eurot
Katarina Mazetti, Metslased ja vombatid,
Tänapäev, 2015, hind: 9,00 eurot
Rudyard Kipling, Mowgli,
Koolibri, 1992, hind: 4,50 eurot
Hiina muinasjutte,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 10,00 eurot
Pamela Lyndon Travers, Mary Poppins,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,50 eurot
Tuvalisa Rangström, Elini salatarkused. Nõiakunsti päevaraamat,
Koolibri, 2020, hind: 10,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5383 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!