Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
TookordAutor(id): Ilmar Vene
Kujundaja: Mari Ainso
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789985778678
Lehekülgi: 312
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 185x115
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Esseist, tõlkija ja filoloog Ilmar Vene süüvib endasse kõnetades, meenutades, arutledes, väites, paratamatult vist ka vaieldes. Raamat, mille iga peatükk algab sõnadega “tookord sa veel ei teadnud”, püüab üle käia neid radu, mida mööda ühe mõtleva inimese elutee on kulgenud.
Ning neid radu ei ole muidugi käidud üksi, vaid ikka teiste inimestega, ajalooga, raamatutega, muusikaga, lausa ühiskonnaga ja muidugi loodusega. Ning autoril tuleb nentida: “Su senine veendumus, mille kohaselt vaimu kujundab esmajoones vaimus kantu, ei kõlba kuhugi; tegelikult pole sul nii lähenematuist asjust üldse aimu.
Mäletad kõikvõimalikke laulukesi, aga keegi ei suuda usutavalt näidata, et sel mäletamisel mingi tähendus oleks. Mäletamatuist aegadest peale on meid kujundanud esmajoones nähtused, mille tähendust me ei mõista.” Raamatu kujunduses on kasutatud autori illustratsioone.
Raamatu väljaandmist on toetanud Eesti Kultuurkapital.
Märksõnad:
Ilmamaa
Mari Ainso
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tookord, Ilmar Vene, Ilmamaa 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Kätlin Kaldmaa, Hundi taltsutamine,
Hunt, 2021, hind: 8,00 eurot
Herta Laipaik, Pärlid surevad pikkamisi,
Eesti Raamat, 1993, hind: 8,00 eurot
Viivi Luik, Seitsmes rahukevad,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
August Gailit, Karge meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Tiina Tafenau, Suured kassid on vöödilised,
Tiina Tafenau, 2012, hind: 5,00 eurot
Erik Tohvri, Kodutute küla 1-4,
Varrak, hind: 50,00 eurot
Krootuse Põhikool, Rohumaadel. Valik omaloomingulisi töid R. Rohu nimeliselt kirjanduskonkursilt 1991-1995 (1996),
Krootuse Põhikool, 1996, hind: 4,00 eurot
Bernard Kangro, Emajõgi,
Eesti Raamat, 1991, hind: 8,00 eurot
Koostanud ja toimetanud Berk Vaher, Tartu rahutused. Valik jutte,
Petrone Print, 2009, hind: 9,00 eurot
Nikolai Baturin, Kuningaonni kuningas. Laanejutustus,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4358 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!