Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Ookeani kutseAutor(id): Jean-Claude Mourlevat
Kujundaja: Blue Shoe/Leelo Märjamaa
Kirjastus: Draakon ja Kuu
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
Tõlkija: Indrek Koff
ISBN: 9789949938254
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras raamatukogust kustutatud eksemplar
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Ühel tormisel ööl äratab väike Yann oma kuus vanemat venda ja kutsub nad endaga kaasa kodust ja vägivaldse isa eest põgenema. Kõhklemata järgnevad poisid oma tummale väikevennale ööpimedusse. Nii algab müstiline teekond ookeani äärde ja unustamatu lugu vennaarmastusest. Jean-Claude Mourlevat on üks silmapaistvamaid prantsuse lastekirjanikke, keda on tunnustatud prestiižika Prix Sorcières auhinnaga ja nomineeritud H. C. Anderseni preemiale.
Märksõnad:
prantsuse lastekirjandus
noorsookirjandus
romaanid
L'enfant océan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ookeani kutse, Jean-Claude Mourlevat, Draakon ja Kuu 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot
Marie Catherine DAulnoy, Sinilind. Prantsuse muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1992, hind: 8,00 eurot
Mario Kivistik, Üle linnatänava,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Vassili Livanov, Rumal lehm,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Koostanud Andres Ehin, Unesnõiduja. Tšuktši muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1981, hind: 5,00 eurot
Klaus Verch, Oliver ja Ulrike avastavad seksuaalmaailma,
Koolibri, 1991, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Eno Raud, Kirju-Mirju II. Ettelugemist väikelastele,
Eesti Raamat, 1974, hind: 8,00 eurot
Koostanud Mall Hiiemäe, Emand kaseladvas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
René Goscinny, Jean-Jacques Sempe, Väike Nicolas. Väike Nicolas ja ta sõbrad. Väikese Nicolas vahetunnid,
Kupar, 1993, hind: 13,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14850 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!