Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Põlev lehtAutor(id): Katrine Engberg
Kujundaja: Harvey Maculay, Anu Ristmets
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: taani keel
Tõlkija: Eva Velsker
ISBN: 9789916126868
Lehekülgi: 408
Sari: Kriminaalromaan
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Rahvusvaheline bestseller sarja "Mõrvalood Kopenhaagenis" autorilt.
Uurija Liv Jensen on oma elus ristteel. Ta on pärast valulikke üleelamisi loobunud oma tööst Aalborgis ja pöördunud tagasi Kopenhaagenisse, kus asub tööle eradetektiivina. Korterit üürib ta oma isa vana sõbra Jan Leoni ja tema tütre Hannah’ majas, kes mõlemad on sügavas leinas. Samal ajal kui Liv jahib võimalikke kindlustuspettureid, unistab ta tööst mõrvaosakonnas. Ja kui tema sõber ja mentor Kopenhaageni politseist Petter Bohm talle tööd pakub, kasutab ta innukalt juhust. Kultuuriajakirjanik Gert Linde tapeti jõhkralt kolm aastat tagasi, ent mõrvarit ei leitud. Juhtum on lõpetatud, kuid võib-olla suudab Liv selle ära klaarida ja politseisse tööle naasta? Et kuritegu lahendada, peab Liv elu kaalule pannes minema tagasi Jüütimaa läänerannikule ja Taani ajaloo ühe kõige süngema peatüki juurde … „Põlev leht“ on paljutõotav algus Katrine Engbergi uuele sarjale. Varem on samalt autorilt eesti keeles ilmunud „Krokodillilind“ (2019), „Klaastiib“ (2021) ning 2022. aastal „Juhulasud“ ja „Isola“.
Märksõnad:
Eesti Raamat
Harvey Maculay
taani
kriminaalromaanid
ilukirjandus
Kriminaalromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Põlev leht, Katrine Engberg, Eesti Raamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Mary Higgins Clark, Ma kõnnin üksinda,
Ersen, 2013, hind: 13,00 eurot
Rex Stout, Topeltsurm,
Elmatar, 2009, hind: 8,00 eurot
Ken McClure, Doonor,
Olion, 2000, hind: 4,50 eurot
Susanna Jones, Maavärinalind,
Ersen, 2003, hind: 4,50 eurot
Scott Turow, Süütuse presumptsioon,
Ersen, 1999, hind: 4,50 eurot
July Morland. Toimetanud: Marie Reining, Ohtlik aardejaht,
Odamees, 2002, hind: 4,50 eurot
Dinah McCall, Ellujäänud,
Ersen, hind: 5,00 eurot
Sidney Sheldon, Mälestused öö varjupoolest,
Odamees, 2001, hind: 3,50 eurot
Gayle Wilson, Enesetapuklubi,
Ersen, 2008, hind: 9,00 eurot
Bonnie Hearn Hill, Kui veri voolab,
Ersen, 2007, hind: 4,50 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3635 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!