Teema: Kunst
Pealkiri:
Mänglev. PlayfulAutor(id): Reet Grevel
Kirjastus: Keemiatooraine&Tehnoloogia OÜ
Linn:
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949336005
Lehekülgi: 144
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 270x210 mm
Suurus: suures formaadis ning pehmes köites raamat (eesti ja inglise keeles)
Sisu:
See on nii fotoraamat kui kunstiraamat.
Igal leheküljel on suured fotod koos tekstiga eesti ja inglise keeles. Tööd savist, kivist, puidust, tekstid juures.
Raamat on mõeldud kunstiraamatuna, samas ka õpperaamatuna, kus on näidatud, kui lihtsalt käepärastest vahenditest saab midagi huvitavat teha, samuti ajaviiteraamatuna, kus needsamad puud, kivid, keraamika jutustavad oma lugusid.
kunst
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mänglev. Playful, Reet Grevel, Keemiatooraine&Tehnoloogia OÜ 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Villu Toots, Современный шрифт (Tänapäeva kiri),
Kniga, 1966, hind: 35,00 eurot
koostanud ja eessõna autor Enn Põldroos, Nõukogude Eesti kunst. 70 reproduktsiooni,
Kunst, 1987, hind: 5,00 eurot
Eesti NSV teeneline kunstnik professor Voldemar Väli,
Eesti NSV Kunstnike Liit, 1979, hind: 2,50 eurot
Koostanud Voldemar Erm, Enn Volmere maalide näitus aastaist 1968-1977. Kataloog. Tartu Kunstnike majas 12. maist-10. juunini 1978,
Eesti NSV Kunstifond, 1978, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Andres Tolts, Kunst ja Kodu 1987,
Kunst, 1987, hind: 4,00 eurot
Koostanud Andres Tolts, Kunst ja Kodu 1978/01. XX aastakäik. (47),
Kunst, 1978, hind: 4,00 eurot
Nikolai Triik 1884-1940,
Tallinna Riiklik Kunstimuuseum, 1959, hind: 2,50 eurot
Horst Bredekamp, Pilditegu. Frankfurdi Adorno-loengud aastast 2007,
Tallinna Ülikool, 2020, hind: 24,00 eurot
Karl Pärsimägi,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 8,00 eurot
Villem Raam, Evald Okas,
Kunst, 1982, hind: 7,00 eurot
Kunst all on 1234 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!