Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ettevõtte majandusõpetus""Ka rikkad nutavad 7""Elevant (novellid)""Ka rikkad nutavad 6""Ka rikkad nutavad 5""Ka rikkad nutavad 4""Akadeemia 2009/10""Sõpruse võlujõud""Teaduse ja tehnika seletav sõnara..""Geograafia. Geoloogia ja pinnamood..""Seemnekogujad""Siluett 1988/2. Sügis""Kaasaegsed suundumused Eesti juhti..""3""Viiv. Meenutusi eluteest, loomingu..""Ogalinnud""Pingviinid""Kuidas teha ja esitada ettekannet?""Enesetapp""Kirev maailm. Uurime ümbritsevat ..""Arrowsmith""Mees kõrges lossis""Õigekirjutuse näpunäiteid""Virgini viis. Kuidas kuulata, õpp..""Vahe tera""Šamaaniraamat""Nõuandeid, nippe ja oskusi koduho..""Džinnide linn""Camus' surm""Hercule Poirot. Meisterlikud mõrv..""Churchill""Miks just nõnda?""Kallid koerad""Unistuste kataloog""Hispaania keel. Vestmik ja sõnast..""Kojutulek. Kuues raamat""Pöial-Liisi""Raudne Dolly - laevahukus ei huku,..""Õunakoogid""Kasarmutoast professoriks""Nõuandeid toimetajale""Olematu rüütel""Kui vanad suudaksid...""Laura ja tema imelik mõmmi""Printsessi käsiraamat""Ravimine taimedega. Käsiraamat k..""Pika elu valem""Tehnilise joonestamise ülesannete..""Jussikese seitse sõpra""Tsaari kuller""Õhupall. Noorsooromaan""Mammutarmee telgitagustes 1""Balti riikide ajalugu""Pelikani memorandum""Kodu, kallis kodu""Theodore Boone: Lapsadvokaat""Kas tunned maad. Teatmik Eesti NSV..""Siluett 1990/4. Suvi""Золушка вяжет №1, 20..""Siluett 1989/1. Suvi""Phacelia (miniatuurid)""Mõista, mõista… Eesti rahva m..""Kas kuulete...?""Sauruste park""Tublid loomad. Vaat mis juhtus. Me..""Parimat Gerald Durrellilt Lee Durr..""Füüsika-keemia valemid""Mürktaimed. Eristamine, toime, aj..""Taimedega värvimine""Etüüd punases. Baskerville'ide k..""Tervis jumala apteegist. Nõuandei..""Eesti lindude välimääraja""Globaliseerumislõks-kallaletung h..""Matemaatika salakeel""Valed""Eesti regionaalarengu sotsiaalmaja..""Koalitsiooni sünd""Valik novelle""Teatriromanss"
79 tk kogusumma: 668,90 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Charlie ja šokolaadivabrik
Autor(id): Roald Dahl

Kirjastus: Draakon & Kuu
Linn:
Aasta: 2005
Originaalkeel:
Tõlkija: Kristina Uluots
ISBN: 9789985943090
Lehekülgi: 176

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 140x200
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Väikeses linnakeses asub maailma suurim ja müstiliseim šokolaadivabrik. Selle väravad on alati suletud ja keegi ei tea, mis nende taga sünnib. Kuni ühel päeval teatab vabriku direktor härra Willy Wonka, et viis Kuldpileti võitjat pääsevad tema šokolaadivabrikusse. Üks neist õnnelikest on Charlie, selle loo kangelane. Millised seiklused ja üllatused ootavad lapsi, kui vabriku väravad nende ees lõpuks avanevad? Kuhu viivad maa-alused šokolaadijõed ja kes on salapärased umpalumpad? Mis juhtub lastega, kes härra Wonka hoiatusi ei kuula? Selles Roald Dahli kõige populaarsemas raamatus saavad rumalad karistada ja head magusasti premeeritud.Kordustrükk

Teatud klassides kohustuslik kirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Eno Raud, Kassid ja hiired. Lühijutud,
Eesti Raamat, 1985, hind: 2,00 eurot

Heljo Mänd, Roosa muinasjutt,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,50 eurot

Richard Roht, Laaned ja veed. Jutustusi lastele,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot

Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,00 eurot

John Ronald Reuel Tolkien, Kääbik ehk sinna ja tagasi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 22,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 11,00 eurot

Jacqueline Wilson, Tracy Beakeri lugu (1. osa),
Hotger, 2002, hind: 7,00 eurot

Mina ja mu parim sõber,
Egmont Estonia, 2020, hind: 2,50 eurot

Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 14790 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee
Charlie ja šokolaadivabrik, Roald Dahl, Draakon & Kuu 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud