Onu Albert ja mustad Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kortik""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Kui mets uinub""Punaste ahvide loss""Muinasjuttude kuldraamat""Magus haldjamuinasjutt / Magus hal..""Kauboi Klaus ja puuksutav poni""Päikesele külla. Slovaki muinasj..""Kuldtähekesed. Muinasjutte lastel..""Delfiini õnn""Kas kassile süüa andsid?""Peotäis tähti""Siimoni jõulud (lühijutt)""Muumipapa mõtteteri""Väikesed kiisulood""Piimaneiu ja kannutäis piima""Hans ja Grete""Doktor Proktori puuksupulber""Kartmatu teadushiir Nero. Miks rak..""Kolm kuninglikku juttu. Konnaprint..""Lugusid auruvedur Thomasest ja tem..""Võlusõrmus""Merevaigust kass""Doktor Proktor ja maailma lõpp. V..""Mängi ettevaatlikult, Alfi!""Muretu preili õnneseen""Memmeke, räägi muinasjuttu! Talu..""Laura küpsetab kooki""Hempa ja Elajate Ühendus""Pööningukass Atticus rikub seadu..""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Kolm põrsakest""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Tarzan päästab oma sõbrad""Bedtime Stories (Õhtujutud)""Marjakobar ja teisi setu muinasjut..""Kristiina, see keskmine""Jäneste pulmad""Kuidas krõll tahtis põrandat pes..""Kõik räägivad""Kui isa kinkis raamatuid""Lugu pöialpoisist, kotkast ja sit..""Kessu ja Tripp""Väterchen Frosts Rache (Külmataa..""Tuna 2019/2""Tuulesõlmed. +Ristsõna""Kasuema""Rüblik""Salakivi""Peremees ja sulane. Jutte rahvanal..""Kullaketrajad (muinasjutt)""Kunksmoor ja kapten Trumm""Väike Viiul ja kassimaffia""Kirjud lood""Veskitont Niglas""Bumpy (Nukitsamees)""Doktor Meerikese ja Ponts-Ontsu im..""Tarkuseraamat. Loodushoid linnas""Kati Pariisis""Vennad Hardy'd: Võltsingumeistrid""Punamütsike""Karjala muinasjutte""Kääbusnarr. +Ristsõna""Kauba kvaliteet""Eesti Loodus 1976/1-12"
65 tk kogusumma: 392,40 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Onu Albert ja mustad augud
Autor(id): Russell Stannard
Kujundaja: Ants Tuur


Kirjastus: Pikoprint
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Helje Heinoja
ISBN: 9789949959259
Lehekülgi: 152
Sari: Onu Albert

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 283

„Onu Albert ja mustad augud“ on teine raamat Onu Alberti teadusseikluste seeriast. Onu Albert ja tema kartmatu nõbu, Gedanken, lähevad oma järjekordsele retkele universumi avarustesse ning teevad uusi hämmastavaid avastusi:
elastne tarrenditaoline ruum;
mustad augud, mis kugistavad kõik alla;
kiiremini kulgev aeg;
kollane valgus, mis on ühtlasi sinine ja punane;
rada, mis on sirge, kuid kõverdub tagasi iseendasse;
mõõdulindid, mis lühenevad, kui viia nad keldrikorrusele;
ja mida tähendab, et olete tehtud tähetolmust.
Sisenege mõttemulli müstilisse maailma! Käige Kuu peal, võtke ette jalutuskäik kosmoses, imetlege tähti, KUID HOIDKE EEMALE MUSTAST AUGUST!
Onu Alberti seeria tutvustab lastele füüsika aluseid arusaadavas ning kaasahaaravas vormis. Samast seeriast on varem ilmunud „Onu Alberti aeg ja ruum“.


Originaali pealkiri Black holes and uncle Albert. Eesti keeles

Märksõnad:
Pikoprint
Ants Tuur
Onu Albert
inglise
lastekirjandus
jutustused
aeg ja ruum
gravitatsioon
füüsika

Hind: 3,90 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Disney-Pixar, Dinosaurus,
Egmont Estonia, 2000, hind: 3,00 eurot

Åsa Larsson ja Ingela Korsell, Sünk. Pax 2,
Varrak, 2015, hind: 4,00 eurot

Robert Muchamore, Diiler.Missioon nr 2,
Tiritamm, 2012, hind: 3,50 eurot

Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot

Venjamin Kaverin, Kaks kaptenit II,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot

Ernest Seton-Thompson, Väikesed metslased,
Eesti Raamat, 1993, hind: 4,00 eurot

Adam Bahdaj, Matk naeratuse eest,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,00 eurot

René Goscinny, Jean-Jacques Sempe, Väike Nicolas. Väike Nicolas ja ta sõbrad. Väikese Nicolas vahetunnid,
Kupar, 1993, hind: 13,00 eurot

Annika Holm, Julgust, Matilda Markström,
Avita, 2000, hind: 8,00 eurot

Walt Disney Company, Karupoeg Puhhi kokaraamat,
Egmont Estonia, 1991, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5383 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee
Onu Albert ja mustad augud, Russell Stannard, Pikoprint 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud