Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri:
Koletiste atlas. Müütilisi olendeid kogu maailmastAutor(id): Sandra Lawrence ja Stuart Hill
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiiu Saar
ISBN: 9789949346608
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 345x275
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Imepäraste illustratsioonidega atlas tutvustab ohtlikke draakoneid, hirmuäratavaid trolle ja muid erakordseid müütilisi olendeid üle kogu maailma.
Raamatus peitub ka mõistatus … Kes oli atlase autor Cornelius Walters ja mida tähendavad salasõnumid tema reisipäevikus? Otsi üles ka oma kodukollid-trollid ning loe, nuputa ja avasta! "
Originaali pealkiri The atlas of monsters. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
üleloomulikud olendid
koletised
mütoloogia
lastekirjandus
atlased
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Koletiste atlas. Müütilisi olendeid kogu maailmast, Sandra Lawrence ja Stuart Hill, Sinisukk 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele alla viimati lisatud:
Theresa Greenaway, Džungel,
Koolibri, 1997, hind: 15,00 eurot
Marie-Laure Bouet ja Philippe Simon, Leiutised,
Sinisukk, 2006, hind: 10,00 eurot
toimetaja Tiina Tomingas, Liitreaalsus. Imelised 4D-planeedid,
Koolibri, 2020, hind: 5,00 eurot
Väikeste inimeste suured küsimused,
Äripäev, 2014, hind: 12,00 eurot
Richard Holmes, Lahingud. Silmaring. Lahingute ajaloos – vanade assüürlaste käsitsivõitlusest Esimese maailmasõja lahinguteni,
Koolibri, 2001, hind: 9,00 eurot
Tanuca Palomar, Samuel Castano, Tähistaeva müüdid,
Hunt, 2024, hind: 15,00 eurot
Tekst: Barbara Cork, Rosamund Kidman Cox, Alwyne Wheeler, Cathy Kilpatrick ja Ruth Thomson. Toimetanud: Laura Howell, Sue Jacquemier, Margaret Rostron, Looduse taskuraamat,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2004, hind: 9,00 eurot
Mall Värva. Toimetanud Ülle Kollist, Elari Aleksejev, Maarja Hallik, Looduse leksikon,
Avita, 2008, hind: 4,00 eurot
Võlukunsti käsiraamat. Algkursus. Tõepärane ülevaade võluritest, nende tegudest ja rohketest imejõududest, nagu on pajatanud meister Merlin,
Sinisukk, 2007, hind: 12,00 eurot
Clive Gifford, Kirev maailm. Uurime ümbritsevat maailma,
Varrak, 2020, hind: 23,00 eurot
Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele all on 1454 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!