Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Metsik loodus""Targalt toitumise ja treenimise k..""Me ise ilutegijad (2010/2011. õa)..""Jõuka prantslase ettepanek""Organisatsioonikäitumine""Eesti Aserbaidžaani Kogukond 1988..""Maailmade liikumine""Otsingud ja lootused (romaan)""Maailma mõõtmine""Pasteur""Doktor Mööbi seiklused Inglismaa..""Toalill""Hirundo 2003/2. Eesti Ornitoloogia..""Rukkirääk linnas. Marginaale""Viies naine""Mesinädalad bossiga""Mis on elu? Bioloogia põhiküsimu..""Maailma maad ja rahvad 1, 7, 8. T..""Nokturn (jutustused)""Vaarao leidmine""Friedebert Tuglas sõnas ja pildis""Pilvelinnuste ajastu langus""Hirm ja iha""Raami sees""Kahe mere vahel""Excel ja VBA""Keerukuju""Patused ja pühakud""Vaikelu""Krahv Monte-Cristo 1-2""Oma luulet ja võõrast""Kolm piletit Adventure'isse (reisi..""Kogutud luuletused""Muinasjutt kärnkonnast ja roosis..""Parim kättemaks""Anna Haava. Luule""Keeleoskuse mõõtmine. Käsiraama..""Edevuse laat I. Romaan ilma kangel..""Põlva laulupeod 150""Victor Hugo""Uurija""Hukutav kirg. New York Times'i bes..""Laulge kaasa! 67""Tartu 1959. a. laulupeo teatmik. 1..""Surm õhtuhiies""Linnutsirkus I. Rohepea""Filokartia""Velikije Luki lahing. Eesti laskur..""The Young Judokas (Džuudopoisid)""Ringhäälinguaeg""Jalgrattaraamat""Kummituste maja. New York Times'i ..""Laulikulugu""Tarvastu Ubinamaa pärlid""Kompromiss on välistatud""Jõulujõmm""Maa. Nõudmiseni""Kivide tervendav toime""Paul Kamm. 13 reproduktsiooni""Hirundo 2006/2. Eesti Ornitoloogia..""Pähklipureja""Naabriplikad""Viimane öö. New York Times'i Bes..""Keegi pole Kolumbust välja naernu..""Udutagused""Üksikema otsib…""Karupoeg Puhh""Hirundo 2002/1. Eesti Ornitoloogia..""Lilled vihmas ja teisi jutte""Ämmaemanda pihtimus""Metshaned""Õnnelikud skandinaavlased. Üleva..""Kuninga soov""Wild Irise mäeseljak""Saksa vabakorpused 1918-23""Õnnerikas palverändur""Miki Hiir. Koomiksikogu 66""Murphy seaduste täielik kogu""Kurepesa""Hirundo 2008/1. Eesti Ornitoloogia..""Fotoaparaadiga Eesti jõgedel ja 8..""Sünged sõjapäevad Türil. Mäle..""Húrini lapsed (Hurini lapsed)""Porthose poeg""Kõrgem matemaatika. Õpik tehniku..""Esimeses maailmasõjas ja Venemaa ..""Eesti kunstipärastest eksliibrist..""Tõde või tegu 1. osa: Stella""Kergesti kasutatav feng shui. 168 ..""Johannes Aaviku keeleuuendus""Tervise käsiraamat, vihik 10"
91 tk kogusumma: 780,10 EUR

Teema: Esoteerika
Pealkiri: Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega
Autor(id): Toimetanud: Linda Uustalu
Kujundaja: Toomas Niklus


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Oiret Raudsepp, Liina Viires
ISBN: 9789985316788
Lehekülgi: 384

Seisukord: kaaned kohati kulunud, leheservadel ja sees kirje, sisu korras

Mõõdud: 166 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T204# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 158

Küsimused, kas tulnukad on olemas ja kust nad tulevad, on inimeste meeli ikka erutanud. Mida nad meist tahavad, miks nad on Maast huvitatud? Kas nad on lihtsalt rikkad noored galaktikapoisid tähtevaheliste sportautodega, kes naudivad Maa õrritamist, nagu pakub välja kirjanik Douglas Adams oma romaanis “Pöidlaküüdi teejuht Galaktikas”? Või on neil mingi tõsisem eesmärk?
Paljud inimesed usuvad, et tulnukad võivad pärineda mõnelt planeedilt, kus ei saa enam elada, ja nad otsivad uut elukohta. Teised on veendunud, et nad muretsevad inimeste pärast, kes hävitavad end selliste "mänguasjadega" nagu näiteks tuumaenergia, mida inimene lõpuni ei mõosta ega oska ka vastutustundlikult valitseda.
Kahjuks saame anomaalseid nähtusi hinnata vaid meie oma standardite järgi. Võib-olla pärineb kõige reaalsem hinnang dr Stanton Friedmanilt, kes oli ameerika tunnustatud füüsik, enne kui temast sai täiskohaga ufoloog. Ta on öelnud: "Nad ei taha siia kolida. Nad on lihtsalt mures selle pärast, mida me siis teha võime, kui siit väljapoole pääseme."

Originaali pealkiri: The world's greatest alien abduction mysteries

Märksõnad:
humanoidid
ufod
ufoloogia
maavälised tsivilisatsioonid
saladuslikud juhtumid
paranormaalsed nähtused
kummitused
esoteerika
müstika

Hind: 7,00 EUR
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega, Toimetanud: Linda Uustalu, Varrak 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud