Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Vana Tallinn 29(33)Autor(id):
Kirjastus: Tallinna Linnaarhiiv
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9771406590020
Lehekülgi: 224
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 163x132
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Vana Tallinn” keskendub käesolevas köites 20. sajandile. Selles lähedases, aga samas üha kaugemaks jäävas ajajärgus on palju veel uurimata või uuesti mõtestamist vajavaid teemasid. Ka linnaajaloole on jätnud oma jälje sõjad, revolutsioonid ja repressioonid; moderniseerumine, ülesehitamine ja poliitiline vabanemine. Nende kaante vahelt leiab artikleid kirjandusest ja kunstist, transpordist ja tööstuse planeerimisest, muusikaelust ja muinsuskaitsest. Mitmekesine on ka autorite ainekäsitlus, millest nähtub, et Tallinna möödunud sajandi ajalugu on võimalik kirjutada nii mahuka arhiivitöö alusel kui ka memuaristlikumalt lähenedes.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vana Tallinn 29(33), , Tallinna Linnaarhiiv 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Heino Pedusaar, Kullerist ringhäälinguni,
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Peter Burke, Mis on kultuuriajalugu?,
Tallinna Ülikool, 2011, hind: 15,00 eurot
Koostanud: Karl Mang ja August Pähklimägi, Suure võitluse algus. Mälestusi Suure Isamaasõja esimestest kuudest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 9,00 eurot
Juhan Kahk, Karl Siilivask, Eesti NSV ajalugu,
Perioodika, 1984, hind: 8,00 eurot
Nikolai Jakovlev, Nad astusid üle piiri,
Eesti Raamat, 1974, hind: 3,20 eurot
I. Sõssojenko, Vanemate klasside õpilaste kommunistliku maailmavaate kujundamine,
Valgus, 1976, hind: 4,00 eurot
Балтийский регион. Конфликты и сотрудничество. Путь из прошлого в будущее,
Ilo, Euroülikool, 2004, hind: 8,00 eurot
Vilma Trummal, Arheoloogia alused,
Valgus, 1979, hind: 9,00 eurot
Robin McKie, Ahvina sündinud Inimese põlvnemise lugu,
Varrak, 2001, hind: 15,00 eurot
Jeremy Rifkin, Euroopa unistus,
Hermes OÜ, 2007, hind: 11,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5920 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!