Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Moskva-PetuškiAutor(id): Venedikt Jerofejev
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Ott Arder
ISBN: 9789949271382
Lehekülgi: 192
Seisukord: pisut kulunud kaaned ja määrdunud lehtede servad, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 130x210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Lühidalt, pakun teile kokteili „Rupskiraspel”, jooki, mis jätab kõik teised varju. See pole enam jook, vaid sfääride muusika. Mis on kauneim siin ilma peal? Võitlus inimkonna vabaduse nimel. Aga veel kaunim on järgnev (kirjutage üles): Žiguli õlu – 100 g, Šampoon „Sadko – rikas külaline” – 30 g, Liim „BF” – 15 g, Kõõmavastane vahend „Karmasin” – 70 g, Piduriõli – 30 g, Desinsektaal pisiparasiitide hävitamiseks – 20 g, Seda kõike lastakse nädal aega sigaritubaka peal tõmmata ja kantakse siis lauale… Ent mitte üksnes sellest ei kõnele need traagilised leheküljed. Rong, mis logistab Venitška Moskvast Petuškisse, viib lugeja otse inimhinge kauneimatesse sügavustesse.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Moskva-Petuški, Venedikt Jerofejev, Tänapäev 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot
Milan Kundera, Olemise talumatu kergus,
Monokkel, 1992, hind: 30,00 eurot
E.L.James, Grey. Viiskümmend halli varjundit läbi Christiani silmade,
Pilgrim, 2015, hind: 30,00 eurot
Paulo Coelho, Istusin Piedra jõe ääres ja nutsin,
Philos, 2003, hind: 8,00 eurot
Sandra Brown, Rikošett,
Ersen, 2006, hind: 6,00 eurot
Evelyn Waugh, Tagasi Bridesheadi,
Varrak, 1994, hind: 9,00 eurot
Nathaniel Hawthorne, Seitsmeviilumaja,
Eesti Raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
Karel Vanĕk, Vahva sõduri Švejki juhtumised Vene sõjavangis,
Varrak, 1993, hind: 10,00 eurot
Paulo Coelho, Üksteist minutit (11 minutit),
Pilgrim, 2004, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham. Toimetanud ja järelsõna: Tõnu Lember, Liza Lambethist,
Canopus, 2004, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!