Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
Politics, Illusions, FallaciesAutor(id): George Schöpflin
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: Tallinna Ülikooli Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985587348
Lehekülgi: 303
Sari: Acta Universitatis Tallinnensis. Socialia
Seisukord:
Mõõdud: 150 × 230 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
«Politics, Illusions, Fallacies» on laiahaardeline analüüs nüüdisaegsest ühiskonnast ja poliitikast, mille käigus – ja dialoogis paljude mõtlejatega (Émile Durkheim, George Steiner, Kalevi Wiik) – kirjeldab Schöpflin varjatud ideoloogiaid, rahvuslikku identiteeti ja eurotsentrismi.
Ungari päritolu Briti filosoofi ja sotsiaalteadlase George Schöpflini (snd 1939) teos «Politics, Illusions, Fallacies» vaatleb dilemmasid, mille ette tänapäeva lääneriigid ja demokraatia universalismi ja globaliseerumise tõttu on pandud. Uurides materiaalsete faktorite ja sotsiaalsete institutsioonide omavahelisi suhteid, võtab autor kasutusele mõiste «topelthermeneutika», mis märgib suhete dünaamilisust ja vastastikust mõju.
Märksõnad
ideoloogiad
poliitika
demokraatia
globaliseerumine
multikultuursus
geopoliitika
politoloogia
Acta Universitatis Tallinnensis. Socialia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Politics, Illusions, Fallacies, George Schöpflin, Tallinna Ülikooli Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter, Rikka isa teejuht investeerimisel. Millesse rikkad investeerivad, kuid vaesed ja keskklass mitte,
Sinisukk, 2008, hind: 13,00 eurot
Robert T. Kiyosaki, Rikaste vandenõu. 8 uut rahareeglit,
Sinisukk, 2010, hind: 11,00 eurot
Robert T. Kiyosaki, Tõstke oma rahanduslikku IQ-d. Õppige rahaga targemini ümber käima,
Sinisukk, 2009, hind: 9,00 eurot
Richard Nelson Bolles, Mis värvi on sinu langevari. Praktiline käsiraamat neile, kes töökohta otsivad või vahetada tahavad,
K-Kirjastus, 2000, hind: 18,00 eurot
Karl Homann ja Andreas Suchanek, Sissejuhatus majandusteadusesse II,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 11,00 eurot
Vambola Raudsepp, Finantsjuhtimine. Ettevõtte rahandus,
Külim, 1995, hind: 5,00 eurot
James A. Belasco, Ralph C. Stayer, Piisoni lend,
Goldratt Baltic Network, 2000, hind: 15,00 eurot
Matti Maasikas, Gondori kroonika. Suursaadiku päevik,
Go Group, 2019, hind: 16,00 eurot
Jaak Roosaare, Rikkaks saamise õpik. Teadmised rahast, mida Sulle koolis ei õpetatud! Investeerimise ja rikkaks saamise käsiraamat. Teine trükk,
Leguar Capital, 2014, hind: 12,00 eurot
Mihkel Truman & Jaak Roosaare, Kuidas saada rahatargaks? Rikkaks saamise õpik koolinoortele,
Leguar Capital OÜ, 2017, hind: 15,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2382 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!