Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Lõpmatuses tuleb sõita ettevaatlikultAutor(id): Grant Naylor
Kujundaja: Tõnu Kaalep, Hillar Mets
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tiina Randus
ISBN: 9985620577
Lehekülgi: 417
Sari: Punane Kääbus. 42
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 125 × 185 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kui Lister end purju jõi, siis ikka päris põhjalikult. Olles tähistanud oma sünnipäeva Monopoli-teemalise kõrtsituuriga mööda Londonit, lõpetas ta rännakud ühel Saturni kaaslasel, peas naiste roosa krimpleenkübar ja jalas kollased kalavintskid. Raha tal polnud, aga taskus oli pass Emily Berkensteini nimele. Kosmosekorpusesse astumine näis ainsa sobiva lahendusena.
Punane Kääbus, vana kobakas kosmoselaev, pidi peatselt alustama teed maale. Sinna see aga ei jõudnud. Selle asemel leidis Lister end kolme miljoni aasta kauguselt Maast. Ta oli inimkonna viimane elusolev esindaja. Tema seltsilisteks olid surnud mees, hullunud arvuti ning kõrgelt arenenud kass. Koduteel ületasid nad valguse kiiruse, kohtusid Einsteini, Archimedese ja Norman Wisdomiga ning avastasid... alternatiivse reaalsuse.
Originaali pealkiri Red dwarf. Infinity welcomes careful drivers. Eesti keeles
Märksõnad
inglise
ilukirjandus
ulmeromaanid
Sari: Punane Kääbus. 42
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lõpmatuses tuleb sõita ettevaatlikult, Grant Naylor, Tänapäev 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Desmond Morris, Jason imedemaal,
Estonian Graphic Center, 1992, hind: 3,00 eurot
Stephen King, Surmahotell 1,
Katherine, 1994, hind: 6,50 eurot
Blake Crouch, Tumeaine,
Helios, 2016, hind: 18,00 eurot
Ursula K. LeGuin, Pimeduse pahem käsi,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Stephen King, Lemmikloomasurnuaid,
Pegasus, 2013, hind: 23,00 eurot
Robert E. Howard; Koostanud: Raul Sulbi, Solomon Kanei lood,
Fantaasia, 2008, hind: 5,00 eurot
L. Ron Hubbard, Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000,
Kupar, 1998, hind: 13,00 eurot
Brian Aldiss. Koostanud Arvi Nikkarev, Kontramorfoos,
Skarabeus, 2004, hind: 13,00 eurot
Frank Schätzing, Parv 1,
Varrak, 2008, hind: 14,00 eurot
Robert Asprin, Jälle üks mõnus müüt. Müüt ja eksiarvamused,
Festart, 2003, hind: 6,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1735 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!