Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Verev keskpäevataevasAutor(id): Simon Sebag Montefiore
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Uno Abram
ISBN: 9789985342466
Lehekülgi: 352
Seisukord: ümbrispaber kohati kulunud, sisu korras ja loetav, sisu korras ja loetav
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T250# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.
Raamatute «Romanovid» ja «Jeruusalemm» autori uue põneva romaani tegevus toimub teise maailmasõja ajal Stalingradi lähedal palavas stepis, kus toimuvad 20. sajandi viimased suuremad ratsaväelahingud.
Benja Golden, kes on Gulagis vangina kuritegude eest, mida ta pole teinud, ühineb kasakatest ja kurjategijatest moodustatud karistuspataljoniga, et võidelda sakslaste vastu. Temast saab ratsaväelane ning ühel 1942. aasta juulikuu palaval päeval saadetakse tema ja ta kaaslased enesetapumissioonile vaenlase tagalasse – aga kas nende seas on reetur? Ainus, keda Benja tõesti usaldada saab, on tema hobune Hõbesokk, aga armu pole tal sõjas kusagilt loota.
Kümne päeva jooksul avanevad meie silme ees Benja sõda Lõuna-Venemaa steppides, Stalini sepitsused Kremlis, äge tundelahvatus Benja ja itaallannast meditsiiniõe vahel, Stalini tütre ja Nõukogude sõjakorrespondendi armulugu – see on rabav lugu kirest, vaprusest ja ellujäämisest, kus reetmist võib alatasa oodata, surm on vaid südametukse kaugusel ning armastus, olgugi põgus, pakub ainsat lunastust tapatalgutest.
Hind:
6,00 EURTeema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Kalev Sepp ja Jaak Valge. Toimetaja Kärt Jänes-Kapp, Üleilmastumine ja globaalprobleemid,
Koolibri, 2009, hind: 7,00 eurot
Andres Herkel. Toimetanud: Kristina Schmidt, Vene mõistatus,
Ilmamaa, 2007, hind: 11,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 6,00 eurot
Nicolai Liventhal, Krüptoloogia ja salaluure,
Perioodika, 1994, hind: 12,00 eurot
Nikolai Zenkovich, Atentaadid ja lavastused Leninist Jeltsinini,
Olion, 2002, hind: 14,00 eurot
R. Viirsalu ja V. Viirsalu, Herodes ilusal maal,
Elmatar, 1996, hind: 2,50 eurot
Arvo Mägi, Euroopa rahvaste ajaraamat,
Koolibri, 1992, hind: 4,00 eurot
Jean-Christophe Brisard ja Lana Paršina, Hitleri surm. Hiljuti avalikustatud KGB saladokumentide põhjal,
Eesti Raamat, 2019, hind: 20,00 eurot
Sulev Valdmaa, Põhjamaade ajalugu,
Avita, 1998, hind: 10,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1882 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!