Teema: Kodu ja aed
Pealkiri:
TaimeraamatAutor(id): Urmas Laansoo
Kujundaja: Päivi Palts
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789985318782
Lehekülgi: 205
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 173 × 246 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Tuntud botaaniku, Tallinna Botaanikaaia teaduri Urmas Laansoo rikkalikult fotodega illustreeritud raamat on nagu jalutuskäik taimede maailmas asjatundjast teejuhi saatel. Enamik siinseid lugusid on saanud alguse inimeste pöördumisest autori poole erinevate küsimuste ja muredega, mistõttu leiab siit nii nõuandeid taimede kasvatamise kohta kui ka lihtsalt huvitavat teavet taimeriigi mitmekesisusest. Hõlbustamaks teose kasutamist, on raamat jagatud kahte ossa: esimeses osas räägib autor meie aedades, niitudel ja metsades kasvavatest taimedest nagu sibullilled, maitsetaimed, aedviljad ja puud-põõsd. Teises osas pööratakse aga tähelepanu meie rohelistele sõpradele aknalaudadel. Näiteks saab lugeda aaloedest, orhideedest, fuksiatest, liiliatest ja bonsaist. Kõik sordid ja liigid on varustatud ladinakeelsete nimetustega, antakse ülevaade taime päritolust, väljanägemisest ning liigi iseärasustest.
Märksõnad
aiataimed
ilutaimed
toataimed
aimekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Taimeraamat, Urmas Laansoo, Varrak 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kodu ja aed alla viimati lisatud:
Bradley Viner, Mul on kodus hiir,
Egmont Estonia, 2004, hind: 3,50 eurot
Jaan Port, Koduaed,
Tartu Eesti Kirjastus, 1944, hind: 9,00 eurot
Anu-Kristin Tara, Suvelilled,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 26,00 eurot
Lucia Röed, Katarina Steinman ja Anders Wennström, Toataimed. Päritolu, hooldamine ja paljundamine,
Varrak, 2008, hind: 12,00 eurot
Klaire Kolmann, Praktiline perenaine 3. Säästlik majapidamine,
Kirjastus Katrin, 2015, hind: 11,00 eurot
Mart Lepp, Rododendronid,
2008, hind: 5,00 eurot
Ülle Linnuste, Värvid kodus,
Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 10,00 eurot
Marianna Saar, Kauni muru saladus,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 15,00 eurot
Urve Lageda; toimetanud Ülle Aamisepp, Kutsika kasvatamise tarkusi. Vastuseid küsimustele, mida kõik kutsikaomanikud küsivad,
U. Lageda, 2016, hind: 19,00 eurot
Karin Greiner ja Angelika Weber, Toataimed. Üle 200 armastatud taime sõnas ja pildis,
Varrak, 2011, hind: 13,00 eurot
Kodu ja aed all on 1306 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!