Teema: Toitumine
Pealkiri:
Pioppi dieet. Uus lähenemine Vahemere dieedileAutor(id): Donal O´Neill, Aseem Malhotra
Kujundaja: Inga Joala
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Sash Uusjärv
ISBN: 9789949855452
Lehekülgi: 350
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 1x215
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Itaalia külas nimega Pioppi, mis on maailma populaarseima dieedi − Vahemere dieedi – sünnipaik, elavad inimesed kauem ja tervemalt kui ükskõik kus mujal maailmas. Mis on nende saladus?
Kardioloog ja ülemaailmselt tuntud rasvumisekspert doktor Aseem Malhotra ja endine sportlane ja filmitegija Donal O´Neill said selles pisikesest külas teada, kuidas kombineerida tõeliselt tervistavad, maitsvad toidud ja lihtne igapäevane liikumine ning muuta elustiili just sulle sobival viisil, et elada kaua, tervelt ja õnnelikult.
Pioppi pole dieet, see on elustiil."
Originaali pealkiri The Pioppi diet. Eesti keeles
Märksõnad:
dieet
paastumine
tervislik toitumine
toitumisõpetus
toidud
menüüd
haigused
stress
liikumine
kehalised harjutused
elulaad
Vahemere maad
toiduretseptid
tervisenõuanded
Tänapäev
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pioppi dieet. Uus lähenemine Vahemere dieedile, Donal O´Neill, Aseem Malhotra, Tänapäev 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Meditsiin, tervishoid alla viimati lisatud:
Eveline Daub-Amend, Üleminekuaastad. Tervelt ja eneseteadlikult uude elufaasi,
PreMark, 2002, hind: 8,00 eurot
Lembit Allikmets, Ain-Elmar Kaasik, Kuno Kõrge, Heidi-Ingrid Maaroos, Lembit Mehilane, Leo Nurmand, Jaan Riiv, Valve Saarma, Vello Salupere ja Kaljo Valgma. Koostanud: Lembit Allikmets, Kliiniline farmakoloogia,
Valgus, 1988, hind: 20,00 eurot
koostanud Kadri Gross... jt., Operatiivse sünnitusabi praktikumi juhend 3. Sünnitusabi fantoom,
Tartu Riiklik Ülikool, 1980, hind: 4,00 eurot
Georg Loogna, Anatoomia atlas,
Avita, 1996, hind: 45,00 eurot
Aili Paju (koostaja), Ravimtaimed taskus 2,
AS Arbuja, 1993, hind: 4,00 eurot
Virgo Mihkelsoo, Ljudmilla Mihkelsoo; eessõna: Marite Uibo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
2012, hind: 20,00 eurot
Aiaapteek. Sibul, küüslauk, peet, porgand, kõrvits, rõigas, mädarõigas,
Odamees, 2022, hind: 14,00 eurot
Gerda Kroom (tekst), Naistepuna ja vereurmarohu raviomadused,
Odamees, 2007, hind: 8,00 eurot
Peter J. DAdamo ja Catherine Whitney, Valmista toitu õigesti vastavalt oma tüübile. 4 veregruppi, 4 dieeti. Praktiline köögikaaslane raamatule Toitu õigesti vastavalt oma tüübile. Sisaldab üle 200 originaalretsepti ja individualiseeritud menüü 30 päevaks, et jääda terveks, elada kauem ja saavutada oma ideaalkaal,
Ersen, 1999, hind: 23,00 eurot
Margit Mikk-Sokk, Kingin sulle tervist. Imed elust enesest. Eesti tuntuim ravitseja ja tervendaja Volli,
Tähesadu, 2012, hind: 8,00 eurot
Meditsiin, tervishoid all on 3077 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!