Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti kirikud. Die Kirchen Estlands. Estonian Churches. Postkaarte Aivo Aia kogustAutor(id):
Kujundaja: Andres Tali
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: eesti keel
Tõlkija: Kristel Kaljund
ISBN: 9985620305
Lehekülgi: 216
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 202 × 238 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Postkaardikogu põhjal koostatud albumis on kakssada Eesti kirikut. Valik on tehtud Teise maailmasõja eel tegutsenud luteri kirikuist, mille hulgas on nii tänaseni säilinud kui lagunenuid, nii varemetes seisvaid kui hoopis hävinuid, samuti neid, mis pühakojana enam ei toimi. Iga kiriku kohta on foto, nimetus ja 1-2 lauseline eesti-, saksa- ja ingliskeelne lühikirjeldus.
Hind: -
![](d1/graaf/info.gif)
Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti kirikud. Die Kirchen Estlands. Estonian Churches. Postkaarte Aivo Aia kogust, , Tänapäev 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Tony M. Taagen, Eluga pääsenud. Sõda läbi lapse silmade,
Äripäev, 2013, hind: 8,00 eurot
Peter Antill, Stalingrad 1942,
Koolibri, 2009, hind: 8,00 eurot
Bernhard Kay, Meresõiduajaloo suured ekspeditsioonid. Seikluslikud avastusretked maailma lõppu ja veelgi kaugemale,
Olion, 2008, hind: 12,00 eurot
Ilmar Palli, Virkko Lepassalu. Toimetanud Reeli Ziius, Wabariigi viimased sõdurid,
Maalehe Raamat, 2012, hind: 19,00 eurot
Simon Berthon ja Joanna Potts, Sõjapealikud,
Ersen, 2012, hind: 12,00 eurot
Toimetaja Jon E. Lewis, Elo Kuuste, Liina Kivimäe ja René Tendermann, Piraadid. Raamat, kus jutustatakse mitmeid tõestisündinud ja pealtnähtud lugusid kõige kurikuulsamatest röövlitest, kes on eales mööda meresid seilanud,
Pegasus, 2008, hind: 12,00 eurot
Elisabeth Heresch, Parvuse salatoimik. Ostetud revolutsioon. Biograafia,
Olion, 2006, hind: 12,00 eurot
Jacek Cielecki, Porisse tallatud lootus. 20.Eesti Rahvagrenaderide SS-diviisi ajalugu:oktoober 1944-mai 1945,
Grenader Grupp OÜ, 2017, hind: 30,00 eurot
Konstantin Traks, Nõuga jõu vastu,
Faatum, 2000, hind: 6,00 eurot
Leo Kunnas, Viiv pikas sõjas. Märkmed Iraagi sõjast,
Tänapäev, 2006, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5889 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!