Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
VeresidemedAutor(id): Jo Nesbø
Kujundaja: Eiko Ojala
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel: norra keel
Tõlkija: Riina Hanso
ISBN: 9789985361856
Lehekülgi: 368
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Vennad Carl ja Roy Opgard on elus nii mõneski mõttes edukad olnud. Igatahes nii edukad, kui Osi-suguses külakeses ülepea võimalik. Carl on imelise spaahotelli direktor, Roy aga peab bensiinijaama ja kavatseb mäenõlvale püsti panna Ameerika mägedega lõbustuspargi. Aga kui selgub, et riigimaantee tahetakse mujale ümber ehitada ja koduküla jääks perifeeriasse, tuleb midagi ette võtta. Õnneks on vendadel selliste asjadega pisut kogemusi. Samal ajal on politseiülem saanud enda käsutusse uue tehnoloogia, mille abil loodab tõestada, et vendade kontol on ammusest ajast terve rida tapmisi. Ja neid tuleb aina juurde. Nagu ütleb Roy Ameerika mägede kohta: „Kui need on käima läinud, on hilja sealt maha hüpata.”
„Veresidemed” on suurejooneline ja mahlakas põnevusromaan lojaalsusest, perekondlikest sidemetest, suurest armastusest ja võitlusest võimsate jõudude vastu. See on romaan kadunud hingedest ja mõrvade jadast, kriisi sattunud maakohast ning kahest vennast, keda ähvardab oht ilma jääda kõigest, mille nad on välja võidelnud.
„Veresidemed” on järg raamatule „Kuningriik”, kuid loetav ka eraldi.
„Võluv ja tundlik Nesbø.” – Cathrine Krøger, Dagbladet
„Avaldab taas muljet. Ta on meister usutavaid intriige looma. Siingi on neid hulgaliselt, ja kui sa arvad, et enam hullemaks minna ei saa, siis saab küll.” – Tor Hammerø, Nettavisen
„Jo Nesbø on tõeliselt hea jutuvestja. Ta valdab seda kunsti paremini kui enamik teisi, annustab portsjonhaaval draamat, annab edasiviivaid vihjeid ning vürtsitab seda kõike jalgpalli ja rokiga, millest ta palju teab.” – Tarald Aano, Stavanger Aftenblad
„Krimikuningas.” – Geir Rakvaag, Dagsavisen
Märksõnad:
Varrak
Eiko Ojala
norra ilukirjandus
põnevusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Veresidemed, Jo Nesbø, Varrak 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Colleen Thompson, Kangekaelne eitamine,
Ersen, 2006, hind: 4,00 eurot
Darja Dontsova, Kevade talvine suvi,
Ersen, 2008, hind: 11,00 eurot
Alexander McCall Smith, Kaelkirjaku pisarad,
Varrak, 2005, hind: 8,00 eurot
Alexander McCall Smith, Esimene daamide detektiiviagentuur,
Varrak, 2004, hind: 5,00 eurot
Peter Tremayne, Peapiiskopi surilina,
Odamees, 2007, hind: 11,00 eurot
Michael Larsen, Ebakindlus,
Olion, 1999, hind: 3,50 eurot
Jane Heller, Mõrvakatse merel. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1999, hind: 4,00 eurot
Patricia D. Cornwell. Toimetanud Ene Kotkas, Vaestekalmistult. Doktor Kay Scarpetta juhtum,
Varrak, 1997, hind: 6,00 eurot
Elizabeth Kostova, Ajaloolane,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot
Sidney Sheldon; Toimetanud: Tiina Viil, Ja taevas langeb alla,
Odamees, 2002, hind: 8,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3619 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!