Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kus kõndisime kunagiAutor(id): Kjell Westö
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: soome keel
ISBN: 9789985659151
Lehekülgi: 478
Sari: Põhjamaade romaan
Seisukord:
Mõõdud: 210x156 mm
Suurus: kõvas köites raamat
Sisu:
2006. a Finlandia auhinna pälvinud romaan jutustab mitme soomerootsi perekonna ja põlvkonna saatusest alates 1905. aastast kuni Talvesõja eelõhtuni. Tegelaste pikas ja värvikas reas on esindatud nii tõeliselt rikkad ja kaunid kui ka vaestekvartalite asukad. Autorit huvitavad inimesed, armastuslood, ühiskond, ajalugu ning läbi kireva tegelaskonna põimuvadki armastus ja sõprus, sotsiaalne ebaõiglus ja viha, kuiv seadus ja ohjeldamatu purjutamine. Tegevust jätkub nii tööliste pliidiga tubadesse kui ka kodanluse salongidesse, agulikõrtsidesse ja ülemklassi tenniseväljakutele, punaste vallutatud Helsingisse ja valgete hirmutööde tandrile. Üheks peategelaseks, nagu enamikus Kjell Westö raamatutes, on aga kindlasti Helsingi linn.
Menuka romaani järgi on valminud film, mis esilinastub 2011. a oktoobri lõpus, ja ka kuueosaline telesari.
Raamat sarjast Põhjamaade romaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kus kõndisime kunagi, Kjell Westö, Eesti Raamat 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Gerald Durrell, Kuldsed nahkhiired ja roosad tuvid,
Ersen, 2000, hind: 15,00 eurot
Gustave Flaubert, Salambo,
Eesti Raamat, 2007, hind: 7,00 eurot
Vladimir Nabokov, Lolita,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Mika Waltari, Imeline Joosef ehk Elu on seiklus. Tõsine ajaviiteromaan,
Sinisukk, 1994, hind: 5,00 eurot
Alexandre Dumas, Kuninganna Margot 1-2,
Tiritamm, hind: 5,00 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Albert Camus, Sisyphose müüt,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,50 eurot
Robyn Carr, Eksleja I,
Ersen, 2014, hind: 15,00 eurot
Delia Owens, Kus laulavad langustid,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 17,00 eurot
Jerzy Kosinski, Kohtamine tundmatuga,
Olion, 1998, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6952 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!