Tartu kevad 1996 ehk Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri: Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d
Autor(id): Sami Lotila
Kujundaja: Jan Garshnek


Kirjastus: Massimedia
Linn:
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789526781136
Lehekülgi: 253

Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
«Tartu kevad 1996 – ehk siirderiigi zombie´d» põhineb Eestis 20 aastat elanud Soome ajakirjaniku ja etnoloogi Sami Lotila Tartu-päevikule kevadest 1996.On veidi üle nelja aasta Eesti iseseisvumisest. Aeg-ajalt ajakirjakuna töötav Soome tudeng, ehk Lotila, elab Tartus uhkelt Raekoja platsil, laristades iga päev rohkem raha kui tema professorid teenivad kuu jooksul, pannes pidu ja sehkeldades kohalike tütarlaste aga ka metsavaraste ja neonatside ja Kaubamaja parklas passivate narkoärikate ja teiste Tartu «tegijatega».McDonald´si drive-inni sõidab ta taksoga ja ööklubis Atlantis laob ta baariletile paksu hunniku värskeid sajakrooniseid. Loengutel käib ta korra või paar semestri jooksul, lantimas tüdrukuid ja rüüpamas longerot. Ülikooli raamatukogu väldib ta aga nagu katku, või Eesti mees puhtaid trussikuid, sest lugemissaalid on pungil stressis, haige ühiskonna kujundatud «siirderiigi zombie´sid»– ehk Eesti tulevasi poliitikuid ja riigiametnikke.Puhtad alukad on Tartus kevadel 1996 nii haruldane nähtus, et Lotila plaanib koguni hakata maailma esimeseks alukaetnoloogiks.Lotila elab Tartus muretut, kuninglikku elu, aga siiski on tal halb olla, nähes, millise ebaõigluse ja hulluse keskel peavad eestlased ise toime tulema. Kas sellises ebastabiilses ja kaootilises keskkonnas on üldse võimalik säilitada oma väärikus, või armastada? küsib ta enda käest, enne järjekordset pidu Illegaardis või Zavoodis. Annelinna klubis Amor tahaks ta ka pidutseda, aga seal saab ta iga kord vastu vahtimist juba uksel…Aga mis asi on Tartu sandwich, mida välismaa meestele väga pakuti Tartus kevadel 1996?«Tartu kevad 1996» on Sami Lotila kolmas eestikeelne raamat. Nii «Kasutusjuhend: Soome» (2012) kui ka «Lolluse entsüklopeedia» (2013) on kujunenud müügihittideks.

Märksõnad:
eesti
esseistika
dokumentalistika

Hind: 6,00 EUR
Otsing autori järgi:

Sami Lotila, Lolluse entsüklopeedia,
Massimedia, 2013, hind: 16,00 eurot

Sami Lotila, Sigaodav Helsingi,
Massimedia, 2017, hind: 4,00 eurot

Sami Lotila, Kasutusjuhend. Käsiraamat igale Soome kolijale,
Massimedia, 2012, hind: 10,00 eurot

Sami Lotila, Lolluse entsüklopeedia ehk Sami Lotila pa(r)himad,
Massimedia, 2013

Sami Lotila, Tallinna Terminaator. Olev Annuse lugu,
Interneed, 2022

Teema Kultuur alla viimati lisatud:

Sandra Jõgeva, Avalikud ja salajased märkmed,
Kirjastus Koobakene, 2018, hind: 19,00 eurot

Lembit Andresen, Eesti aabits reformatsioonist iseseisvusajani,
Koolibri, 1993, hind: 8,00 eurot

Daniel Pennac, Nagu romaan,
Varrak, 2010, hind: 8,00 eurot

Sami Lotila, Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d,
Massimedia, 2014, hind: 6,00 eurot

Friedebert Tuglas, Kriitika VII. Kriitika VIII. Kogutud teosed 10,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 2004, hind: 8,00 eurot

Toimetanud Rudolf Karelson ja Valve Kullus, Eesti kirjakeele seletussõnaraamat. V köide, 4. vihik, sulg-žüriivaba,
Eesti Keele Sihtasutus, 2000, hind: 3,50 eurot

Toimetanud Rudolf Karelson, Eesti kirjakeele seletussõnaraamat. II köide, 3. vihik, kollitama-kunstliblikas,
Eesti Keele Instituut, 1992, hind: 3,50 eurot

toimetajad Mare Kõiva, Andres Kuperjanov, Kristi Salve, Mäetagused 14,
Eesti Kirjandusmuuseu, 2000, hind: 4,00 eurot

Indrek Koff, Uitmõttepäevik. Võimalus jääb,
Härra Tee ja proua Kohvi, 2019, hind: 7,00 eurot

Koostanud Vaime Kabur ja Osvald Kivi, Eesti kirjandus, kirjandusteadus ja kriitika 1959-1962. Bibliograafia,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,00 eurot



Kultuur all on 4715 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee
Tartu kevad 1996 ehk Siirderiigi zombie´d, Sami Lotila, Massimedia 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud