Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Stalinlik sugupõlv. Jutustusi Nõukogude Liidu Isamaasõja sangareistAutor(id):
Kujundaja: Eugen Vaino
Kirjastus: Ilukirjandus ja Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 1946
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Karl Kivi, Henno Meriste
Lehekülgi: 388
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned veidi kulunud, sisu korras
Mõõdud: 173 × 241 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Ajaloos ei ole teist sellist ajajärku, sellist rahvast, kus suure maa noor sugupõlv oleks muutunud selliseks võimsaks loovaks jõuks nagu Nõukogudemaa noorsugu, nagu meie tubli stalinlik sugupõlv.
Nõukogude rahva Suur Isamaasõda hiterliku Saksamaa vastu oli Nõukogude rahva ja eeskätt kogu noorsoo kõigi jõudude prooviks. Ja selle katsumuse sooritas noorsoo stalinlik sugupõlv auga. Sellest pajatabki käesolev raamat.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Stalinlik sugupõlv. Jutustusi Nõukogude Liidu Isamaasõja sangareist, , Ilukirjandus ja Kunst 1946Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag 1. Kirjandusliku uurimuse katse I-II,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Russell King, Inimkonna rändeatlas,
Ilo, 2008, hind: 20,00 eurot
Mait Kõiv, Priit Raudkivi, Keskaeg. II osa,
Avita, 2004, hind: 5,00 eurot
Viktor Suvorov, Enesetapp,
Olion, 2001, hind: 34,00 eurot
Koostanud Jelena Dobrovolskaja ja J. Makarov, 1917: kuidas see oli? Koomiks 1917. aasta vene revolutsiooni ajaloost,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Victor Sebestyen, 1946: tänapäeva maailma vormimine,
Tänapäev, 2016, hind: 17,00 eurot
Peter Hagen, Mõrvar ei halasta. Seeriamõrvaritest,
AED, 1995, hind: 4,50 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Jüri Lina, Öised päevad,
Faag, 2005, hind: 16,00 eurot
Vladimir Fédorovski, Kremli romaan,
Olion, 2005, hind: 5,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1874 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!