Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Täiskohaga isa. Viies raamatAutor(id): Susan Mallery
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949826537
Lehekülgi: 288
Sari: Harlequin, Kodulinna hurmurid
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 208x140
Suurus: tavaformaadis ning pehmes köites raamat
Sisu:
"Kas tal on tõesti tütar?
Eraklik arvutigeenius Parker Hamilton on rahulikult oma California rannakaljudel asuvas kodus programmeerimas, kui ühe hetkega kogu ta elu pea peale pööratakse. Talle teatatakse, et ta on nelja-aastase lapse isa. Mida ta nüüd ometi peale peaks hakkama? Mida on tal oma tütrele öelda? Kas too üldse usub tõde selle kohta, et Parker tema olemasolust seni midagi teadnud ei ole? Pealegi, miks pakub tütre ilus tädi Erin Ridgeway Parkerile äkitselt võimalust olla täiskohaga isa?
Hoolimata kõigest on Erin endale lubanud, et ta annab Parkerile võimaluse tütart tundma õppida. Aga kas üksik miljonär teab, kuidas väikest tüdrukut kasvatada? Erin kavatseb selle välja uurida… Christie pärast. Sest tüdruk igatseb nii väga oma peret…"
Originaali pealkiri Full-Time Father. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
Harlequin, Kodulinna hurmurid
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Täiskohaga isa. Viies raamat, Susan Mallery, Ersen 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Francis Scott Fitzgerald, Sume on öö,
Eesti Raamat, 1976, hind: 7,00 eurot
Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 2001, hind: 5,00 eurot
Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot
Deborah Levy, Mees, kes nägi kõike,
Varrak, 2021, hind: 15,00 eurot
Erich Maria Remarque, Aeg antud elada, aeg antud surra,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 3,00 eurot
Peter Mayle, Provence. Väike välimääraja,
Varrak, 2007, hind: 13,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Hermann Hesse, Klaaspärlimäng,
Eesti Raamat, 1976, hind: 14,00 eurot
Aleksandr Stepanov, Port Artur. Kolmas osa,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 6,00 eurot
Knut Hamsun, Maa õnnistus,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!