Arvuti killud, Toimetanud Helen Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Aleksander Babülonis. Ajalooline ..""Põlevkivi. Levikust, kaevandamise..""Hõrgutav""Räpina Aianduskool aja peeglis 19..""Kutsesobivus""Vita nova. Uus elu""Prantslannad ei lähe paksuks. Toi..""Elamisjulgus""24 Päkapikujuttu""Päikesemärgid. Jäär - Neitsi 2..""Organisatsioon ja juhtimine sotsia..""Valitud luuletused""Kapilooma seiklused. Pühendatud H..""Padakonna vada""Tantsud Nõukogude Eesti 1980. aas..""Agatha Raisin ja Wyckhaddeni nõid""Kaardilugeja. Robert Lepiksoni lug..""Eesti kirjakeele seletussõnaraama..""Kahe ookeani saladus. Teaduslik-fa..""Elajas trepi eelastmel""Väino Aren""Esimene ameeriklane""Kuldrannake (mälestusi rannaroots..""Astroloogilised majad Eesti laiusk..""Valik olla suurepärane. Määrama..""Niikaua kui püsivad mäed""Minu raviraamat 3. Ravimine ravimt..""Maasikas aias ja köögis""Kojutulek. Kuues raamat""Mis ja kuidas? Hulganisti vahvaid ..""Luurajad""Eesti kirjandus, kirjandusteadus j..""Mäeküla piimamees""Mu arm on nagu ruske roos""Luiskaja tädi majake""Tundmata palu 1920-1948""Salaõpetus 1 (I, 1). Teaduse, rel..""Mis juhtus viie lapse ja koeraga""Peapiiskopi surilina""Suur viktoriin väikestele ja suur..""Armunud Luccasse""Kirev loor""Varemerohi. Leskede klubi""Valitud teosed III. Päike on rän..""Tüdruk, kes sa teretasid vaime. E..""Niidujõe kuningriik""Läti köök""Valguse hääbumine""Meeleparanduseta""Publitsistika I (1902-1914). Kogut..""Kui leiad ohvri. Lew Archeri juurd..""Ime surmakambris""Meie Eesti Naine""Savimäe. Romaan ootamatust päran..""Õhtu tiiva all. Seitsmes kogu luu..""FSB laseb Venemaa õhku. Londonis ..""Tarzan ja ''võõrleegion''""3=1. Matkarajad ümber Eesti, Lät..""Portnoy tõbi""Kontserni raamatupidamine""Kuidas varesepoeg Vaak tiivad sai""Valge muinasjutt""Kassikangas""Eesti-soome sõnaraamat. Virolais-..""Noa laeva aastapäev""Filosoofia ajalugu IV. Uusaja filo..""Notsu ja Te""Peotäis põrmu""Jäine veri""Kuningas Lambapea ja Piripoti kuni.."
70 tk kogusumma: 627,10 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Arvuti killud
Autor(id): Toimetanud Helen Exley

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 1999
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Kaer
ISBN: 9985302923
Lehekülgi: 60
Sari: Helen Exley kinkeraamat

Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu normaalses korras

Mõõdud: 110 × 110 mm
Suurus: taskuformaat, kõva köide

Sisu:
Ilusasse värvikirevalt illustreeritud raamatukesse on kogutud nalju ja naljakaid ütlemisi arvutite ja nendega seonduva kohta.

Märksõnad:
arvutid
tsitaadid
arvutikillud

Sari: Helen Exley kinkeraamat

Hind: 3,00 EUR
Teema Huumor alla viimati lisatud:

Aubrey Dillon-Malone, Küüniku sõnaraamat,
Tänapäev, 2003, hind: 15,00 eurot

Romulus Tiitus, Nokk kinni, saba lahti. Valimik satiiri ja huumorit,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 4,00 eurot

William Makepeace Thackeray, Snoobide raamat. Ühe säärase sulest,
Härmametsa talu kirjastus, 2002, hind: 9,00 eurot

Alexander C. Rae, Okultism,
TEA Kirjastus, 1996, hind: 2,00 eurot

Mulla Nasreddin. Naljandid,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot

Alar Pikkorainen, Kosmose mutid 3 (koomiks),
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2002, hind: 11,00 eurot

Chris Browne, Kodaniku taskuraamat No 3. Hagar Hirmus,
hind: 4,00 eurot

Jean Effel, Aadama ja Eeva armastus (humoristlike joonistusi),
Kunst, 1975, hind: 9,00 eurot

Vahur Afanasjev, Kaadrid otsustavad. Ehk Sööbik ja Pisik seiklevad jälle ehk eesti rahva lühike, kuid õnnelik ajalugu ehk kirjalik komejant tühjusest,
Irboska Teataja, 2007, hind: 5,00 eurot

Bo Grace, Ernie. Kodaniku taskuraamat nr. 2,
Latrolle, hind: 3,50 eurot



Huumor all on 1491 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Arvuti killud, Toimetanud Helen Exley, Varrak 1999 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud