Teema: Loodus
Pealkiri:
Aasta linnudAutor(id): Toimetanud Katrin Streimann
Kujundaja: Külli Kuusik
Kirjastus: Menu
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949904952
Lehekülgi: 127
Seisukord: normaalses seisukorras raamat, CD plaat olemas
Mõõdud: 226 × 221 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Eesti on tuntud oma linnurikkuse poolest. Silmi ja kõrvu lahti hoides märkame, et iga päev tegutseb meie ümber suur hulk sulelisi, keda me sageli tähelegi ei pane.
Eesti linnustiku nimekirjas on 375 linnuliiki. Need on liigid, keda meil on kohatud vähemalt ühel korral. Pidevalt pesitsevaid liike on Eestis ligikaudu 210, ülejäänud on ainult läbirändajad või talvitujad või juhuslikud eksikülalised. Aasta lindu valib Eesti Ornitoloogiaühing alates 1995. aastast. Eesmärk on valitud liike laiemalt tutvustada. Sama eesmärk on sel raamatul, kus lisaks ornitoloogidele kirjutavad oma kohtumistest aasta lindudega tuntud loodusfotograafid Fred Jüssi, Ingmar Muusikus ja Remo Savisaar.
Raamatu vahel on Fred Jüssi koostatud heliplaat linnuhäältega ja ära on toodud levikukaardid.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aasta linnud, Toimetanud Katrin Streimann, Menu 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Loodus alla viimati lisatud:
Ülo Heinsalu, Karst ja looduskeskkond Eesti NSV-s,
Valgus, 1977, hind: 4,00 eurot
Toomas Aas, Peep Kalv; toimetaja: Rein Veskimäe, Eesti taevaatlas. Kaardid,
Rein Veskimäe, 2000, hind: 6,00 eurot
Karl Eichwald, Aino Kalda, Erich Kukk, Viktor Masing, Erast Parmasto, Hans Trass; Koostanud: Aino Kalda, Viktor Masing, Hans Trass, Botaanika. 2 osa. Süstemaatika. Õpik kõrgematele koolidele,
Valgus, 1970, hind: 15,00 eurot
Hakan Pleijel, Ökoloogiaraamat,
1993, hind: 8,00 eurot
Chris Peterson, Philip Schmidt, Nutikaid ideid isemajandamiseks,
Sinisukk, 2016, hind: 8,00 eurot
Koostanud: Viktor Masing, Botaanika 3. Taimeökoloogia, taimegeograafia, geobotaanika,
Valgus, 1979, hind: 20,00 eurot
Rosamund Young, Lehmade salajane elu,
Tänapäev, 2017, hind: 23,00 eurot
Koostanud: V. Kuusk, S. Talts, L. Viljasoo, Eesti NSV floora XI,
Valgus, 1979, hind: 10,00 eurot
Gustav Vilbaste, Eesti taimenimetused,
Emakeele Selts, 1993, hind: 17,00 eurot
Koostanud: K. Eichwald, Eesti NSV floora X,
Valgus, 1966, hind: 16,00 eurot
Loodus all on 929 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!