Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eestimaa imedAutor(id): Ülar Allas
Kirjastus: Pegasus
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949593392
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x170
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Öeldakse, et enne Pariisi minekut tuleb ära käia Nuustakul. Sageli kujuneb asi siiski vastupidiseks, et alguses käiakse välisreisidel ja alles hiljem hakatakse kodumaa vastu sügavamat huvi tundma. Nii märgatakse üllatusega, et Eesti on mitmekesine ja põnev maa, kus jätkub hulgaliselt avastamist. Selles kogumikus on vaatluse all 25 Eestimaa imelist looduslikku või inimtekkelist objekti. Juttu tuleb nende kujunemisloost, tähtsusest ning nendega seotud rahvapärimustest. Olgu see salapärane Kaali meteoriidikraater, üllatusi pakkuv Soomaa või põneva ajalooga Rakvere vallimägi – kõik nimetatud kohad on süüvinud sügavale meie rahva mällu. Need on paigad, mida soovime ikka ja jälle külastada ning mida võime uhkusega tutvustada ka väliskülalistele.
Pegasus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eestimaa imed, Ülar Allas, Pegasus 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Vello Lõugas, Kaali kraatriväljal Phaetonit otsimas,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 10,00 eurot
Koostaja Helina Piip, kaasautor Milla Mägi, Meie Eesti Naine,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 16,00 eurot
Jaak Juske, Sada põnevat lugu Tallinnast,
Pegasus, 2016, hind: 20,00 eurot
Antonio Williams Alejandro, Ma langesin vangi Hispaanias. Ühe eestlasest ilmaränduri elust,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Koostanud Vitali Lokk, Eesti rahvusväeosad 1917-1918. Formeerimine ja struktuur,
Argo, 2008, hind: 15,00 eurot
Ene Hion, Marju Lauristin, Peeter Vihalemm, Meie muutuv elulaad,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Hellar Lill, Eesti riigikaitse 100 aastat,
Post Factum, 2018, hind: 15,00 eurot
Vello Leito, Eesti ja geopoliitika. Iseseisev Eesti Vabariik või Euroopa Liidu uuskoloniseeritud provints?,
Mandala, 2002, hind: 6,00 eurot
Koostanud Tiina Kirss, Rändlindude pesad. Eestlaste elulood võõrsil,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2006, hind: 25,00 eurot
Mart Helme, Lembitu. Eestlaste kroonimata kuningas,
Kunst, 2010, hind: 15,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3384 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!