Vabahärra von Münchhauseni imepärased Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Juhused""Harilikud äikesetormid""Üldine kunstiajalugu""Tiit Kuusik""Vormiroad""Igihaljaid nalju""Punapää""Hirmus Henry""Linnade sõprus""Muti metroo (värvimisraamat)""Keemia remondikodades""Mustamäe armastus""Heleni lapsukesed""Akadeemia 2006/3""Kleidivaras""Ebaharilik šrift. Lugusid""Depeche Mode""Vaikiv patsient""Maskeraad""Taimefüsioloogia praktikum""Šeherezade seebisaaga""Sfinks sinilillega""Osirise silm""Küsi oma teejuhtidelt""Väike metshaldjas kobraste juures""Mõtted""Tartu rajoon""Must muinasjutt""Eesti kaitstavad taimeliigid""Laevakoer Tuhk""Kus on minu emme? Metsloomad""Mure muredega""Naine järves""Surmahagijas""Raid ja poiss""Metsik riik""Kuulmispsühholoogia""Suudlusega kinnitatud""Ahelikud (romaan)""Kosmodroomidest kaugel""Loomade maailm""Lasteaiatark""Vaba langemine. XX sajandi romaan""Mida sa tegid""7-päevane Hay dieet""Apokriivade raamat""Põlluhiir ja linnahiir""An Absolute Scandal""Ajaloolised ööd I""Valimik balletisüžeesid""Vaikus mõtteselgus""Vestlusi kasvatusest""Rähnipalu ballaad""Bartleby & Co""Raviviinad. Tinktuurid ja tõmmise..""Sünnioraakel""Sotsiaalhoolekanne""Maguse vennaskond""Viljandi""Jutuvestja""Amnestia""Vabana sündinud""Standardtantsud""Eesti""Akadeemia 2001/10""Kallid generatsioonid""Infosüsteemi alused""Vähktõvekorpus""Minu laul""Võimu mäng""Jutustused""Värvilised linnud""Ristunud saatused. Novellid""Kassari""Seitsmes""Chourmo (2. osa)""Minu teekond Paradiisi""Lähis- ja Kesk-Ida maad""Minu esimene küsimusteraamat""Eesti Looduskaitse""Vennad Lõvisüdamed""Kuldrannake""Surmamaks""Langevarjurina Eestis""Metallpindade värvimine""Südamed elutormis""Head äritavad""Täna raadioteatris""Ellujääjate klubi""Pääsutiivul""Saame tuttavaks. Taluloomad""Purjus väärjumalad""Köieltants Soome kohal""Mängukannide jõuluöö""Kutsu mind printsessiks""Kurat Milanost""Smiley meeskond""Mu kalleim kaasa""Rekvisiitor""Dembel 1985, Kabul""Inger""Ringkanali Cabiria""Matemaatika I klassile""Rahvavanema lapsed""Südamesõbrannad""Pikk-Kõrva unenäod (lühijutt)""Dekaani detsember""Mr. Sammleri planeet""Elena""Mudilase mäletämise'""Akadeemia 2021/8""Muinasjutt. Inetu pardipoeg""Tiiger, tiiger""Tsepeliini triumf""Usun Eestisse""Räägi, mälu""Mîntuleasa tänavas...""Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi""Milarepa""Džinn. Djinn""Lennuk maja kohal""Kümme neegrit Katjušaga""Aisopose valmid""Paradoks 2003/2""Teutoonide vang. Soohunt""Must ratsanik II""Maailma looduse entsüklopeedia"
127 tk kogusumma: 942,90 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused
Autor(id): Gottfried August Bürger

Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1974
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Mati Unt
Lehekülgi: 104

Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras

Mõõdud: 150 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
#T236# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

Sõitsin ratsa, mis on mõnusaim viis reisimiseks, kui ainult ratsanikul ja ratsul natuke veab. Nii ei ole riski mõne viisaka postijaamaülemaga kahevõitlusesse sattuda ega tarvitse karta, et janune postipoiss sind igasse teeäärsesse kõrtsi tirib. Riides olin üsna kergelt, ja see hakkas mulle muret tegema seda enam, mida kaugemale kirdesse ma jõudsin.
Te võite nüüd ette kujutada, kuidas pidi ennast niisuguses karmis kliimas tundma too vaene vanamees, kelle leidsin ühel Poola lagendikul vinge kirdetuule käes abitult ja värisedes lamamas ja kellel polnud peaaegu millegagi oma paljast ihu katta.
Mul hakkas vaesekesest hirmsasti kahju. Ehkki mul endal juba süda rinnus jäätus, laotasin oma reisimantli talle peale. Äkki kostis taevast hääl, mis mu heateo ülimalt kõrgeks kiitis, hüüdes: «Võtku mind kurat, mu poeg, kui ma selle sulle tasumata jätan.»
Ma ei teinud sellest eriti välja ning ratsutasin edasi, seni kui öö ja pimedus mu peale langesid. Kuskil polnud ühtki küla kuulda ega näha. Kogu maa magas lume peidus ja ma ei teadnud teed ega rada. Ratsutamisest väsinud, ronisin viimaks sadulast maha ja sidusin oma hobuse lume seest väljaulatuva teravaotsalise puutüüka külge. Kindluse mõttes torkasin püstolid kaenla alla, heitsin samasse lähedale lumme pikali ning uinusin sellesse surmaunne, et ärkasin alles päise päeva ajal.

Münchhauseni lood
Münchauseni lood

Hind: 3,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Jacqueline Wilson, Tracy Beakeri lugu (1. osa),
Hotger, 2002, hind: 7,00 eurot

Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot

Carolyn Keene, Nancy Drew: Roim kuninganna õukonnas,
Ersen, 2000, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1975, hind: 15,00 eurot

David Belbin, Röövitud rong,
Olion, 2000, hind: 3,00 eurot

Gaby Schuster, Kaameraproov ja muud õudused (jutustus),
Tormikiri, 2004, hind: 2,50 eurot

Hannu Mäkelä, Miisa uus pere,
Koolibri, 2008, hind: 6,00 eurot

Anders Jacobsson, Sören Olsson, Berti mured,
Hotger, 2000, hind: 12,00 eurot

Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja rambipalavik,
Tänapäev, 2015, hind: 7,00 eurot

Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja külm sõda,
Hotger, 2008, hind: 7,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5383 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee
Vabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused, Gottfried August Bürger, Eesti Raamat 1974 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud