Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Öised sosinadAutor(id): Judith McNaught
Kirjastus: Ersen
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ruth Vestel
ISBN: 9985761391
Lehekülgi: 328
Sari: New York Times'i Bestseller
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud ning nurkadest katki, leheservad pisut määrdunud, sisu korras
Mõõdud: 147 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega raamat
Sisu:
#T266# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT
New York Timesi kirjastus on välja andnud kaheksa Judith McNaughti bestsellerit, mida on trükitud rohkem kui kakskümmend miljonit eksemplari. Judith McNaught on suurepärane jutuvestja. Oma rikka fantaasiaga on ta loonud sündmustikud, milles on põimunud pinev ootus ja hirmsad salasepitsused, tegelaskujud on elulised, detailid eredad ja tõetruud. «Öised sosinad» on Judith McNaughti kõige meisterlikumalt kirjutatud ja kütkestavam romaan.
Sloan Reynoldsi jaoks on San Francisco ja Palm Beachi kõrgseltskonna elu, mis ta oma keerisesse haarab, täiesti võõras. Pühendunud ja populaarne väike blond naispolitseinik Florida väikelinnast hindab oma tööd rohkem kui Diori kleite. Sloan elab oma lahutatud emaga väikelinnas ja on veendunud, et see elu on täiesti erinev ta kõrgseltskonda kuuluva isa ja õe Parise omast. Ta on õe peale solvunud, kuid unistab siiski salamisi, et kunagi saab perekond taas kokku. Isa ja Paris ei otsinud Sloaniga kunagi kontakti -- kuni ta isa tabab infarkt ning ta Sloani endale ja Parisele suvitushooajaks Palm Beachi külla kutsub.
Soan leiab, et ta vanemlik huvi on hiljaks jäänud, ja keeldub kindlalt. Kuigi FBI agent Paul Richardson räägib talle, et Sloani isa ja ta kaaslasi kahtlustatakse pettuses, vandenõus ja mõrvas. Richardson veenab Sloani isa kutset vastu võtma ja ennast kui moraalset tuge pakkuvat kaaslast Palm Beachi kaasa võtma.
Isal külas olles kohtub Sloan Noah Maitlandiga -- meeliköitva välimusega finantstuusaga, kes on FBI peamine kahtlusalune. Hoolimata sellest, et Sloan püüab end veenda, et see mees pole tema jaoks, ta armub. Ta naudib joovastavaid ja veetlevaid eluhüvesid, mida rikkus pakub. Kõik hävib hetkel, kui perekonnas toimub mõrv, milles hakatakse süüdistama Sloani. Kõik tõendid osutavad ta isale, keda Sloan oli hingepõhjas usaldada soovinud, ja Noah'le, kellesse naine vastu tahtmist on armunud.
Sloan järgib seadusi ja usaldab Paul Richardsoni, kuigi südamepõhjas tunneb, et mehel pole õigus. Sloan on mässitud valede, kirgede, lootuse ja hirmu võrku ning tõde avaldub öiste košmaaridena ja jubedate öiste sosinatena
New York Times'i Bestseller
Hind:
4,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,50 eurot
Charles Dickens, David Copperfield. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 12,00 eurot
Liz Nugent, Oliver, kildhaaval,
Rahva Raamat AS, 2021, hind: 6,00 eurot
Victor Hugo, Hüljatud II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 8,00 eurot
John Dos Passos, 1919. USA triloogia. II,
Koolibri, 2022, hind: 23,00 eurot
Robin Schone, Naudingu õppetunnid,
Odamees, 2001, hind: 9,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 12,00 eurot
Yvetta Holland, Salajased naudingud,
HG, 1993, hind: 8,00 eurot
Anton Tšehhov, Valik novelle. Kajakas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 9,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6951 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!