Võlg, Kai Vare, Tänapäev Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54893 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Ükssarvik""Esimene suutäis""Õitsev meri""Ravimine bioenergiaga. Eneseterven..""Huang Po mõtlusõpetus""Kärbeste jumal. Mereristsed""Kihlatud""Neli monoloogi Püha Jüri asjus""Metslased ja vombatid""Budismist""Tagasi Bridesheadi""Liza Lambethist""Kui peate mesilasi... Populaartead..""Viljapuude lõikamine koduaias""Mowgli""Hollow. Triloogia ''Seitsme märk'..""Islam Eestis. Islam in Estonia. И..""Kõnelema! Harjutusi suulise välj..""Eemaldumine Kartaagosse. Esoteeril..""Vahva sõduri Švejki juhtumised V..""Komissar ja vaikus""Salaagent""Jämeda silmaga võrk""Ain Mere. Valel poolel""Tuulispask""Printsess""Naabrid""Ideemüük. Hea mõtte päästmine..""Mõni luiskab, mõni sureb""Olemise talumatu kergus""Päikeselt näeb kaugemale. Väike..""Taimekasvatus""Philippe Ilus (1268-1314). Raudne ..""Irdabielu. Romaan 2016""Bert ja külm sõda""Muudatuste keskmes""Kolmkümmend üheksa astet""Teemandi väljak""Uputus II (IV)""Ilusate tüdrukute moraal""Lewis. Autobiograafia""Doktor Fu Manchu saladus""Grey. ''Viiskümmend halli varjund..""7 näidendit""Kogutud teosed 3. Felix Ormusson. ..""Meelis. Ajalooline noorsoojutt""Rikošett""Meister ja Margarita""Pisi-Tše toimik""Kui Saara naerab""Ärge muretsege, hakake elama!""Väljapraakimine. Ulmepõnevik""Eesti ametikeel. Õigekeel ja suht..""Maadeuurija""Kastraat Ontariost""Tomat ja tema sugulased""KGB mängib malet""Kallid kaasteelised. Eesti mälu""Kangelasena sündinud""Nali""Kirglikud meloodiad. Triloogia 1. ..""Väärarusaamade entüklopeedia: m..""Bert ja rambipalavik""Aserbaidžaani kirjad""Pühameeste sepitsused. Europeia s..""Santorini. Teekond Ayia Triadasse""Suurepäraseks kõnelejaks – kii..""Hingevõlg""Miisa uus pere""Peegelmees""Sulnis kaabakas""Kolõma akadeemia (memuaarid)""Võõrad lood""Erik läheb reisile""Siin maa peal 3""Imede saar""Marilyn Monroe salajane elu""Elu tuli""Üksteist minutit (11 minutit)""Kolmas rass. Pääsemine eestlaste..""Bensoni mõrvajuhtum""Ajamasin. Maailmade sõda""Uputus III (V)""Eesti taimenimetused""Mõtlemise muutumisest ajaloos""Väike Illimar. Ühe lapsepõlve l..""Seitsmeviilumaja""Preili Pettigrew' võrratu päev""Unustamatu suudlus""Hinge uurijad. Kundalini varjatud ..""Lysbeth""Jookide valmistamine kodusel teel""Õigus ja tõde. Libauudised 1994-..""Koogid. Plaadikoogid, vormikoogid,..""Koju""Vingerdis""Siin maa peal (2. osa)""Maailmakirjandus 2. Romantismist p..""Piiblivõti""Kaug-Ida jutte""Müürideta aed""Rannal õitseb kibuvits""Rhinemanni tehing""Põhjalikud plaanid""Nemad ja mina""Ekke moor""Aeg antud elada, aeg antud surra""Kole anekdoot""Läänerindel muutuseta"
109 tk kogusumma: 1077,80 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Võlg
Autor(id): Kai Vare
Kujundaja: Angelika Schneider


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916171967
Lehekülgi: 232

Seisukord: pisut kulunud kaaned, servad ja nurgad, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 200x143
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
"Ajakirjaniku ja tõlkija Kai Vare krimiromaan „Võlg“ viib lugeja rahulikku Järva-Jaani alevisse, kus ei ole midagi liiga palju: ei üliviljakaid muldi, ei silmapaistvaid jõgesid, ka rahvast on vähevõitu. Väike, kasin ja kodune koht. Rutile Järva-Jaanis meeldis ja pensionile jäädes kolis ta päriselt sinna. Hommikused võileivad, jalutuskäik piki lapitud asfaldiga aleviteid, aiatööd ja teleka ees kudumine. See oli parim! Tema tahtis, et miski ei muutuks kunagi.
Anu ilmus Järva-Jaani Rutist hiljem ja kohalike seas hakkas kohe levima kumu, et tegemist on väga ekstravagantse daamiga. Uustulnuk ei paistnud millegagi kokku hoidvat: palkas töömehed vana maja korda tegema ning sõitis tihti linna, et juuksuris või maniküüris käia.
Rutt pidas Anut oma sõbraks. Anu oli hakkaja ja rõõmsameelne. Neil oli usalduslikke jutuhetki, kuigi Anu ei armastanud isiklikest asjadest pajatada. Kuni ükskord ...
„Ma kuulsin täna lasku!” ütles Anu äkitselt. „Üks pauk ja kõik lõi valgeks!”
„Lasku??? Kus siis ometi?”
Anu ei vastanud kohe. Rutile tundus, et Anu ei olnud ehk küsimust kuulnudki. Anu hoidis enda ümbert kinni, nagu oleks tal külm või nagu tahaks ta võimalikult vähe ruumi võtta.
„Käisin sõitmas ja ...,” Anu vakatas.
„Vast olid jahimehed?” püüdis Rutt sõpra rahustada.
„Küllap vist,” nõustus Anu. „Ma ei teadnud, et see selline on! Et nii valgeks lööb.” Ta surus peopesad põlvede vahele kokku ja hingas mitu korda sügavalt sisse-välja, otsekui end rahustada püüdes. „Ära sa kellelegi räägi ... et ma niimoodi vedelaks lõin!” ütles ta natukese aja pärast ja vilksas äreva altkulmupilguga Ruti poole vaadata.

Seni rahulikus alevis hakkavad toimuma salapärased lood ja kohalik naistemees Mati paneb Ruti oma kaitsvast kookonist välja pugema, et selgeks teha, kuhu kadus Anu.
Kai Vare „Võlg“ pälvis kirjastuse Tänapäev krimiromaanide võistlusel peapreemia."


Märksõnad:
Tänapäev
Angelika Schneider
eesti
ilukirjandus
kriminaalromaanid

Hind: 17,00 EUR
Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Arje Sivan, Adonis,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot

Michael Connelly, Süütu klient,
Ersen, 2006, hind: 10,00 eurot

Mary Higgins Clark, Ma kõnnin üksinda,
Ersen, 2013, hind: 13,00 eurot

Rex Stout, Topeltsurm,
Elmatar, 2009, hind: 8,00 eurot

Ken McClure, Doonor,
Olion, 2000, hind: 4,50 eurot

Susanna Jones, Maavärinalind,
Ersen, 2003, hind: 4,50 eurot

Scott Turow, Süütuse presumptsioon,
Ersen, 1999, hind: 4,50 eurot

July Morland. Toimetanud: Marie Reining, Ohtlik aardejaht,
Odamees, 2002, hind: 4,50 eurot

Dinah McCall, Ellujäänud,
Ersen, hind: 5,00 eurot

Sidney Sheldon, Mälestused öö varjupoolest,
Odamees, 2001, hind: 3,50 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3635 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Võlg, Kai Vare, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud