Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Pronksiajast varase feodalismini. Uurimusi Baltimaade ja naaberalade arheoloogiastAutor(id): Toimetanud: Harri Moora, Jüri Selirand
Kujundaja: Hugo Aas
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1966
Originaalkeel:
Lehekülgi: 234
Seisukord: kohati kulunud ja katkine ümbrispaber, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 152 × 222 mm
Suurus: tavaformaat, ümbrispaberiga kõva köide
Sisu:
#T256# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.
Eesti NSV Teaduste Akadeemia Ajaloo Instituudi arheoloogiline kogumik «Pronksiajast varase feodalismini» on pühendatud ajaloodoktor Marta Scmiedehelmi 70. sünnipäevale.
Kogumikus käsitletakse uute arheoloogiliste leidude ja uurimuste põhjal mitmesuguseid Baltikumi ja selle naaberalade hõimude pealkirjas nimetatud esiajalooliste perioodide küsimusi. Vaadeldakse näiteks maaharimist, loomapidamist ja käsitööd, analüüsitakse mitmesugust leiainest, jälgitakse erisuguste linnuse- ja kalmetüüpide levikut, antakse lisamaterjali muistse Idumea ajaloole jne., jne.
Teos sisaldab rohkesti uudset ainest ja pakub kahtlemata huvi nii erialainimestele kui ka kõigile asjahuvilistele.
Eesti, saksa ja vene keeles.
Märksõnad:
arheoloogia
esiajalooline arheoloogia
muistised
artiklikogumikud
Hind:
12,00 EURTeema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Enn Ernits, Väino Poikalainen, Muinastaide harrastamisest tähetorni kupli all,
Eesti Muinastaideselts, 2003, hind: 9,00 eurot
Tony M. Taagen, Eluga pääsenud. Sõda läbi lapse silmade,
Äripäev, 2013, hind: 8,00 eurot
Peter Antill, Stalingrad 1942,
Koolibri, 2009, hind: 8,00 eurot
Bernhard Kay, Meresõiduajaloo suured ekspeditsioonid. Seikluslikud avastusretked maailma lõppu ja veelgi kaugemale,
Olion, 2008, hind: 12,00 eurot
Ilmar Palli, Virkko Lepassalu. Toimetanud Reeli Ziius, Wabariigi viimased sõdurid,
Maalehe Raamat, 2012, hind: 19,00 eurot
Simon Berthon ja Joanna Potts, Sõjapealikud,
Ersen, 2012, hind: 12,00 eurot
Toimetaja Jon E. Lewis, Elo Kuuste, Liina Kivimäe ja René Tendermann, Piraadid. Raamat, kus jutustatakse mitmeid tõestisündinud ja pealtnähtud lugusid kõige kurikuulsamatest röövlitest, kes on eales mööda meresid seilanud,
Pegasus, 2008, hind: 12,00 eurot
Elisabeth Heresch, Parvuse salatoimik. Ostetud revolutsioon. Biograafia,
Olion, 2006, hind: 12,00 eurot
Jacek Cielecki, Porisse tallatud lootus. 20.Eesti Rahvagrenaderide SS-diviisi ajalugu:oktoober 1944-mai 1945,
Grenader Grupp OÜ, 2017, hind: 30,00 eurot
Konstantin Traks, Nõuga jõu vastu,
Faatum, 2000, hind: 6,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5889 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!