Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri:
Jooga pika elu jaoks. Õrnad, mõjuvad harjutused, ideaalsed vanema inimese jaoksAutor(id): Stella Weller
Kirjastus: Maya
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949210015
Lehekülgi: 140
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned veidi kulunud, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 147 × 209 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
«Jooga pika alu jaoks» on praktiline õpperaamat, mis pakub lihaseid tugevdavaid ja venitavaid joogaharjutusi igaühele, kes soovib ka vanemas eas säilitada oma alukvaliteeti. Sobides ideaalselt nii keskealistele meestele kui ka naistele, aitab see õrnalt ja efektiivselt omandada ja säilitada head füüsilist ja vaimset vormi.
Originaali pealkiri: Yoga for long life: gentle, effective exercise, ideal for the mature person
Märksõnad:
jooga
joogaharjutused
hingamisharjutused
meditatsioon
tervislik toitumine
haigused
eneseabi
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Jooga pika elu jaoks. Õrnad, mõjuvad harjutused, ideaalsed vanema inimese jaoks, Stella Weller, Maya 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Meditsiin, tervishoid alla viimati lisatud:
Georg Loogna, Anatoomia atlas,
Avita, 1996, hind: 45,00 eurot
Aili Paju (koostaja), Ravimtaimed taskus 2,
AS Arbuja, 1993, hind: 4,00 eurot
Virgo Mihkelsoo, Ljudmilla Mihkelsoo; eessõna: Marite Uibo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
2012, hind: 20,00 eurot
Aiaapteek. Sibul, küüslauk, peet, porgand, kõrvits, rõigas, mädarõigas,
Odamees, 2022, hind: 14,00 eurot
Gerda Kroom (tekst), Naistepuna ja vereurmarohu raviomadused,
Odamees, 2007, hind: 8,00 eurot
Peter J. DAdamo ja Catherine Whitney, Valmista toitu õigesti vastavalt oma tüübile. 4 veregruppi, 4 dieeti. Praktiline köögikaaslane raamatule Toitu õigesti vastavalt oma tüübile. Sisaldab üle 200 originaalretsepti ja individualiseeritud menüü 30 päevaks, et jääda terveks, elada kauem ja saavutada oma ideaalkaal,
Ersen, 1999, hind: 23,00 eurot
Margit Mikk-Sokk, Kingin sulle tervist. Imed elust enesest. Eesti tuntuim ravitseja ja tervendaja Volli,
Tähesadu, 2012, hind: 8,00 eurot
L. Päi, A. Vapra, Ägedad pneumooniad,
Tartu Riiklik Ülikool, 1975, hind: 0,50 eurot
Koostaja Heldur Jõgioja, Kaika Lainest Vangani 2. Rahvameditsiini varasalv,
LeHelMus, 2008, hind: 8,00 eurot
Aili Paju, Aed kui apteek,
Valgus, 1991, hind: 3,50 eurot
Meditsiin, tervishoid all on 3077 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!