Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Surnu vees. Campbell ja Carter lahendavad mõrvaluguAutor(id): Ann Granger
Kujundaja: Britt Urbla-Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tiina Viil
ISBN: 9789985337752
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 200x130
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
On ajaloo kõige vihmasem talv, jõulude lähenedes tõusevad jõed üle kallaste ja talunike põllud jäävad sügava vee alla. Weston St Ambrose’i külas nähakse, kuidas jões triivib allavoolu noore tüdruku surnukeha, ja kui see erakliku kirjaniku maja juures maabumissilla alla kinni jääb, taipab kirjanik kohkudes, et ta tunneb seda jõhkra mõrva ohvrit ...Tegemist on Eesti lugejale hästi tuntud Ann Grangeri krimisarja „Campell ja Carter lahendavad mõrvalugu” viimase raamatuga. Samast sarjast on kirjastuses Varrak ilmunud romaanid „Sopp, saast ja surnud” (2011), „Hukatus, häving ja mõrv” (2011) ja „Tellised ja surm” (2014).
Originaali pealkiri Dead in the Water. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
Britt Urbla-Keller
inglise
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Surnu vees. Campbell ja Carter lahendavad mõrvalugu, Ann Granger, Varrak 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Raymond Chandler, Naine järves,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Georges Simenon, Maigret vihastab,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Nora Roberts, Keskpäev,
Ersen, 2007, hind: 15,00 eurot
Jeffrey Archer, Üheteistkümnes käsk,
Ajaraamat, 2000, hind: 5,00 eurot
John Grisham, Aeg on antud tappa,
Kupar, 1995, hind: 18,00 eurot
Patricia Cornwell, Võigas paljastus,
Varrak, 2002, hind: 13,00 eurot
Chris Carter, Krutsifiksimõrvad,
Krimiraamat, 2023, hind: 21,00 eurot
Agatha Christie, Õhtusöök kolmeteistkümnele,
Katherine, 1995, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Hädaoht End Houseis,
Eesti Raamat, 1995, hind: 6,00 eurot
Agatha Christie, Mõrvad Mesopotaamias,
Elmatar, 1998, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3641 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!