Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kui kõik kokku liitaAutor(id): Jojo Moyes
Kujundaja: Jan Garshnek
Kirjastus: Kirjastus Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lii Tõnismann
ISBN: 9789949486854
Lehekülgi: 396
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 140x210
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Üks vastupandamatu armastuslugu New York Times´i menukite autorilt Jojo Moyes, kellelt on eesti keeles viimati ilmunud raamat “Mina enne sind”.
Üks üksik ema. Üks kaootiline perekond. Üks veider võõras.
Oletame, et su elus valitseb täielik kaos. Sinu abikaasa on pere maha jätnud, sinu teismelist kasupoega narritakse ning sinu tütrel, kes on tõeline matemaatikageenius, on eluvõimalus, mida sa ei saa talle lubada. See on Jessi elu kokkuvõte – hetkeni, mil rüütel valgel hobusel lubab nad päästa.
“Kui kõik kokku liita” on haarav ning omapärane lugu kahest eksinud hingest, kes kohtuvad kõige ebatavalisemates tingimustes.
“Ohutusnõuanne: kui te plaanite oma puhkuse ajal lugeda Jojo Moyese raamatut “Kui kõik kokku liita”, ärge unustage peale kanda rohkes koguses päikesekaitset SPF 50. Raamatut lugedes ei tõsta te ilmselt pilku enne kui olete viimane inimene rannal.” (The Washington Post)
“See on omapärane armastuslugu ning kuigi üldiselt mind naistekad või armastuslood ei tõmba, arvan ma, et Jojo Moyes oskab oma lugudesse tuua mingi twisti, mistõttu pakuvad tema raamatud palju enam mõtteainet kui tavalised ajaviite- romaanid.“ (Goodreads)
Originaali pealkiri The one plus one. Eesti keeles
Märksõnad:
Kirjastus Kunst
inglise
ilukirjandus
armastusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kui kõik kokku liita, Jojo Moyes, Kirjastus Kunst 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Margaret Atwood, Maitsev naine,
Eesti Raamat, 2012, hind: 7,00 eurot
Margaret Atwood, Leedi Oraakel,
Eesti Raamat, 2005, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kaarin Magnusetütar. Ajalooline romaan,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Erich Maria Remarque, Must obelisk I,
Monokkel, 1992, hind: 3,50 eurot
Eduard Vilde, Raudsed käed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 3,50 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Paul van Loon. Kaastööd: Eddy C. Bertin, Jack Didden, Virgi Smits, Õuduste käsiraamat,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
John Dickson Carr, Sosinad,
Katariina, 2004, hind: 6,00 eurot
Maimu Berg, Ich liebte einen Russen. Zur Erinnerung an die schneereichen Winter der Kindheit (Ma armastasin venelast),
Gollenstein Verlag, 1998, hind: 5,00 eurot
Tõnu Trubetsky, Mina ja George,
Elust Enesest, 2017, hind: 35,00 eurot
Ilukirjandus all on 22411 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!