Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Lihula Muuseumi Toimetised IAutor(id): Koostanud ja toimetanud Helen Vaab
Kirjastus: Lihula muuseum
Linn:
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 17363209
Lehekülgi: 108
Seisukord:
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
2005. a. sai Lihula Muuseum 10-aastaseks. Muuseumi ülesandeks on esivanemate pärandi kogumine ja säilitamine. Üheks viisiks on mälestuste kogumine. Et huvitav materjal seisma ei jääks, ongi käesolev kogumik ellu kutsutud.
Esimeses osas on antud sõna tuntud inimestele, kes on ühel või teisel viisil Lihula ja Läänemaaga seotud.
Teise osa moodustavad mälestused.
Märksõnad
Lihula Muuseum
ajaloomuuseumid
koduloomuuseumid
kodulugu
Lihula
Läänemaa
toimetised
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lihula Muuseumi Toimetised I, Koostanud ja toimetanud Helen Vaab, Lihula muuseum 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Toimetanud Enn Tarvel, Henriku Liivimaa kroonika. Heinrici Chronicon Livoniae,
Eesti Raamat, 1982, hind: 12,00 eurot
Anti Selart, Eesti idapiir keskajal,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1998, hind: 16,00 eurot
Jean-Christophe Brisard ja Lana Paršina, Hitleri surm. Hiljuti avalikustatud KGB saladokumentide põhjal,
Eesti Raamat, 2019, hind: 20,00 eurot
Silver Silliksaar, Sinasilmitsi Siberiga,
2001, hind: 9,00 eurot
Koostanud Hellar Grabbi, Ivo Illiste, Vahur Linnuste, Vaba Eesti tähistel. Valimik tsensuurivaba eesti mõttelugu aastaist 1948-64,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2000, hind: 10,00 eurot
Ajaloo Vabrik. Fabrique dHistoire,
Kaasaegse Foto Keskus, 1995, hind: 13,00 eurot
Hans Meret, Teremi jutustus Estonia mässust, sõjast, Berliinist, KZ-laagrist ja muust,
Oma Press, 1984, hind: 17,00 eurot
Lembit Jaanits, Silvia Laul, Vello Lõugas, Evald Tõnisson, Eesti esiajalugu,
Eesti Raamat, 1982, hind: 8,00 eurot
Sulev Valdmaa, Eesti ajalugu. Valik ajalooallikaid. Lisamaterjal gümnaasiumikursuse juurde,
Koolibri, 2002, hind: 5,00 eurot
Jussi Pekkarinen, Juha Pohjonen, Läbi Soome kadalipu. Inimeste väljaandmised Nõukogude Liidule 1944-1981,
Tänapäev, 2008, hind: 12,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5935 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!