Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Ja tee lõpus on ookeanAutor(id): Neil Gaiman. Toimetanud Kirsti Sinissaar
Kujundaja: Toomas Niklus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lauri Vahtre
ISBN: 9789985329184
Lehekülgi: 184
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 200x130 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
Neil Gaiman on ilmselt maailma üks populaarsemaid fantaasiakirjanduse autoreid, ta on saanud oma loomingu eest Hugo ja Bram Stokeri auhinna ja Newberry medali, samuti on tema teoste järgi tehtud mitmed filmid. Selles romaanis meenutab oma Sussexi lapsepõlvemaale naasnud keskealine inglane seal kunagi toimunud sündmusi. Talle meenub, kuidas nende majas olnud üüriline tappis nende kassi ja hiljem ka iseenda. Kogemata kombel oli ta ka äratanud tumedad jõud, mis ohustasid seejärel majas elavat poissi. Poisi õnneks tulid talle appi kolm naist, kes elasid tänava lõpus ja nimetasid ookeaniks nende maja juures olevat tiiki. Kõige noorem neist naistest, ise ka alles noor tüdruk, on poisile abiks, kui seni lihtne ja sõbralik maailm teeb läbi ootamatu muutuse ja hakkab hambaid näitama. Gaiman on ise öelnud, et see romaan sai alguse lühijutust, mida tal ei õnnestunud kuidagi lõpetada, enne kui see oli romaanipikkuseks kujunenud ja oma loogilise ja loomuliku lõpuni jõudnud.
Originaali pealkiri: The ocean at the end of the lane. Eesti keeles
Märksõnad:
ameerika
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
õudusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ja tee lõpus on ookean, Neil Gaiman. Toimetanud Kirsti Sinissaar, Varrak 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Rex Stout, Mõrvakolmik,
Elmatar, 2003, hind: 7,50 eurot
John Ronald Reuel Tolkien, Lõpetamata lood. Numenor ja Keskmaa,
Tiritamm, 2006, hind: 70,00 eurot
Indrek Hargla, Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium,
Raudhammas, 2019, hind: 23,00 eurot
Robert van Gulik, Lakksirm,
Tänapäev, 2006, hind: 16,00 eurot
Patrick Rothfuss, Tuule nimi. Kuningatapja kroonika: esimene päev. II raamat,
Varrak, 2009, hind: 30,00 eurot
Justin Cronin, Kaksteist. 2. raamat. Teekond II/2,
Varrak, 2014, hind: 20,00 eurot
Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
August Kitzberg, August Kitzbergi valitud teosed II. Jutustused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 22411 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!