Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Otsingud. Raamat ühe noore naise eneseotsingutest, armastusest ja õnnestAutor(id): Tuuli Mäemat
Kujundaja: Külli Tõnisson
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949571383
Lehekülgi: 192
Sari: BestSeller
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x160
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Kirjanduskonkursi „Bestseller 2015“ 2. koha aimekirjanduse kategoorias.
Tuuli Mäemat on noor naine, kes alustas juba väga varakult eneseotsingutega. Ta hüppas kiiresti täiskasvanu maailma ja alustas iseseisvat elu, jättes vahele võimaluse kogeda
noorust kõige selle juurde kuuluvaga. Suur huvi teada saada, kuidas suhted toimivad pani teda otsima armastust, vahel lootust kaotades ja siis jälle leides.
Tuuli on läbinud erinevaid koolitusi, kursuseid ning teraapiaid. Tegeledes meditatsiooniga soovib ta leida meelerahu ja tasakaalu igasse oma argipäeva. Lisaks kirjutamise kirele
lummab teda ka kunst ja rõivadisain. „Mulle meeldib elada, elada sellise kirega, et iga hetk tundub erakordne,” kirjeldab Tuuli oma tundeid.
Raamat „Otsingud” sisaldab suuresti tema artikleid ning blogi. Tuuli on raamatusse kokku pannud kolm teemat, mis tema jaoks kõnetavad tänasel päeval ühiskonda kõige enam:
eneseotsingud, armastus ja õnn.
Raamatu eesmärk on panna inimesi mõistma, kas nad elavad soovitud elu. Tuuli eneseotsingute kaudu saavad inimesed kogeda seda kergemini ja ehedamalt. Kui me tuleme
mugavustsoonist välja, õpime ära ka selle, kuidas on armastada ja olla selle kõige juures õnnelik.
Tuuli usub, et raamat sobib nagu kirss tordile meie tänapäeva ühiskonda, kus inimesed tahavad oma elu muuta, kuid julgusest ja oskustest jääb puudu. Kui ka sina oled üks nendest
inimestest, siis loodetavasti tänu sellele raamatule leiad sa, mida oled otsinud.
Tuuli: „Ei ole võimatuid unistusi, on vaid piiratud mõtlemine. Kui sa midagi väga tahad, siis lihtsalt võta see ja ole õnnelik! Armasta ja ole armastatud.”
Märksõnad:
Pilgrim
BestSeller
õnn
rahulolu
meelerahu
armastus
eneseleidmine
blogid
artiklid (meedia)
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Otsingud. Raamat ühe noore naise eneseotsingutest, armastusest ja õnnest, Tuuli Mäemat, Pilgrim 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Barbara de Angelis, Tõelised hetked. Avasta tõelise õnne saladus,
Nebadon, 2004, hind: 6,00 eurot
Michele Elliott, Kiusamine,
Koolibri, 2000, hind: 13,00 eurot
Spencer Johnson, Kes näppas minu juustu? Mõistujutt sellest, kuidas muutustega tööl või eraelus toime tulla,
Väike Vanker, 2007, hind: 13,00 eurot
Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Seltskonnas,
Aed, 1996, hind: 7,00 eurot
Heidit Kaio, Vestlused Priiduga. Lahutus,
Pilgrim, 2021, hind: 10,00 eurot
Kristina Ruder, Soovides head,
Hea Tegu, 2016, hind: 9,00 eurot
Dale Carnegie, Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot
E. Lepik, Et elu saaks turvalisem : (andmed meid elus ümbritsevatest ohtudest. Teave sellest, kuidas neid ohte vältida või miinimumini viia. Soovitused, kuidas neisse sattunult terve nahaga pääseda),
Talmar & Põhi, 1998, hind: 4,00 eurot
Ingvar Villido. Koostanud Inga Raitar, Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus,
Human, 2018, hind: 15,00 eurot
J. Michael Farr, Vali endale õige elukutse,
Avita, 2000, hind: 6,00 eurot
Eneseabi all on 1280 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!