Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Kurjus südamesAutor(id): Ulrika Rolfsdotter
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Mari Jesmin
ISBN: 9789916123553
Lehekülgi: 352
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Talv pole veel taganenud, jõgi on endiselt jääs, ja õuest leitakse tugevasti alajahtunud dementne naine. Naise tütar, sotsiaaltöötaja Annie Ljung, on sunnitud vastu tahtmist naasma Ångermanlandi, oma lapsepõlve külla, kohta, kust ta palju aastaid tagasi ära aeti ja kuhu ta oli tõotanud mitte iialgi tagasi minna. Kui Annie noor sugulane, seitsmeteistkümneaastane Saga, jäljetult kaob, anuvad tema vanemad Anniet, et too sinna jääks ja neil otsida aitaks. Kas Saga põgenes, juhtus temaga õnnetus või ta tapeti? Otsingud tõmbavat Anniet üha enam kaasa ning ta on sunnitud taas oma sisemistele deemonitele otsa vaatama. Soov kadunud sugulane üles leida ja hirm vanu haavu lahti rebida kisuvad teda justkui kaheks. Kas Annie kojutulek on tekitanud paksu verd? Kas keegi soovib talle halba või hakkab ta pikkamisi reaalsustaju kaotama? „Kurjus südames” on põnevusromaan, mis on saanud innustust ajaloolisest mõrvajuhtumist, rahvausundist ja 17. sajandi nõiaprotsessidest. See on jutustus naiste haavatavusest, ohvritest ja kurjategijatest, aga ka häbist ja süüst.
Originaali pealkiri Rovhjärta. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kurjus südames, Ulrika Rolfsdotter, Eesti Raamat 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Aleksandra Marinina, Hiirelõksuvedru. 2. osa,
Ersen, 2008, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, Hiirelõksuvedru. 1. osa,
Ersen, 2008, hind: 7,00 eurot
Rene Wind, Kui päris aus olla,
Jumalikud Ilmutused, 2018, hind: 6,00 eurot
Peter Tremayne, Peapiiskopi surilina,
Odamees, 2007, hind: 8,00 eurot
Martha Grimes, Ainus tõttav teener,
Varrak, 2002, hind: 3,00 eurot
Benjamin Black, Christine Falls,
Varrak, 2012, hind: 7,00 eurot
Andrew Gross ja James Patterson, Teine katse,
Ersen, 2020, hind: 6,00 eurot
Thomas B. Costain, Suure meeletuse nimel (1. osa),
Tiritamm, 1998, hind: 3,50 eurot
Sandra Brown. Toimetanud Tõnu Ehasalu, Jäine veri,
Ersen, 2006, hind: 11,00 eurot
Lynn Erickson, Abikaasa ja armuke,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3619 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!