Teema: Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid
Pealkiri:
Köitev köitmine [neli lihtsat köitmistehnikat]Autor(id): Virgylia Soosaar
Kirjastus: Hea Lugu
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789985645253 9789985644737 (vale)
Lehekülgi: 72
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 217x215
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
"Kuna köitmine pakub paljudele huvi, tegime Virggylia Soosaare 2013. aastal ilmunud raamatust kordustrüki.
Raamat tutvustab nelja köitmistehnikat, mida on lihtne kodus käepäraste vahenditega teha. Need on Jaapan köide, pika piste köide, Kopti köide ja Belgia peidetud piste. Nende võtetega võid luua imelisi fotoalbumeid, märkmikke, retseptiraamatuid jm. Lisaks õpetatakse ka ajahambast räsitud raamatu parandamist. Käsitööna valminud köited sobivad nii kingituseks kui ka oma pere ajaloo talletamiseks. Inspiratsiooniks on raamatus palju näidistööde fotosid."
Märksõnad:
Hea Lugu
köitmine
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Köitev köitmine [neli lihtsat köitmistehnikat], Virgylia Soosaar, Hea Lugu 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Toimetanud: Mart-Ivo Eller, Eesti kunsti ja arhitektuuri biograafiline leksikon,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 24,00 eurot
Auli Ott, Eesti-itaalia sõnastik = Estone-italiano dizionario,
Ilo, 1998, hind: 8,00 eurot
Piret Kärtner, Kuulamisoskuse arendamine,
Tea, 2001, hind: 7,00 eurot
Endel Rihvk, Puidutööd. A osa, Tehnilised teadmised ja oskused. B-osa, Tööjoonised ja tööjuhendid. Tööõpetus V-IX klassile,
Koolibri, 2005, hind: 13,00 eurot
Koostanud Margareta Telliskivi de Villacis ja Antonio Villacis, Eesti-hispaania vestmik. Estoniano-español guía de conversación,
Ilo, 1999, hind: 8,00 eurot
Jaan Jõgi, Osvald Nilson, Liisa-Kai Pihlak, Andres Tõnisson, Maakera loodusgeograafia VII klassile,
Koolibri, 1997, hind: 5,00 eurot
Edgar Kogermann, Valentin Tapper, Karl Tihase, Joonestamine üldhariduskoolile,
Valgus, 1990, hind: 7,00 eurot
Helle Järvalt, Bioloogia lühikursus gümnaasiumile,
Avita, 2003, hind: 12,00 eurot
Veronika Kivisilla, Priit Ratassepp, Jürgen Rooste; toimetanud Katrin Kalamees, Labürint. Kirjanduse õpik 7. klassile,
Avita, 2006, hind: 14,00 eurot
Sulev Valdmaa, Jüri Ant, Andres Adamson, Marko Mihkelson ja Einar Värä, Lähiajalugu. Õpik XII klassile,
Argo, 2003, hind: 4,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4788 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!