Teema: Loodus
Pealkiri:
Linnulaul. Meie 150 linnuliiki ja nende häälitsusedAutor(id): tekst: Jan Pedersen; heli: Lars Svensson
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Allar Sooneste
ISBN: 9789949271689
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 280x280
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Linnud häälitsevad! Mõni neist laulab ilusat keerulise meloodiaga laulu. Mõni hüüab peibutavalt ja mõni hoiatab kraaksudes või muude lärmakate helidega. Kõigile on ühine see, et nad väljendavad ennast helide abil. Selles ainulaadses laulvas linnuraamatus iseloomustatakse meie kõige levinumaid linde täiesti uuel viisil – nii pildi, teksti kui ka helidega. See raamat õpetab linde mõistma ja aitab neid ühtlasi häälitsuste järgi ära tunda. Jan Pedersen (tekst) ja Lars Svensson (heli) kirjeldavad siin 150 meie kõige iseloomulikumat lindu. Koos Jari Peltomäe ja Markus Varesvuo fotode ning Jony Erikssoni joonistustega on see ehk üks mitmekülgsemaid linnuraamatuid, mis kunagi koostatud. Niisiis kuula raamatut ja avasta täiesti uus maailma! Raamatu küljes on mälukiip ja kõlar, millega saad kuulata kõikide raamatus olevate lindude häälitsusi. Vali vaid linnu tutvustuse juures olev number kõlaripaneelil ja kuula tema laulu! Töötab 3 AAA-patareiga.
Originaali pealkiri Fågelsång : 150 svenska fåglar och deras läten. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
linnud
linnuhääled
Rootsi
käsiraamatud
määrajad
helisalvestised
Hind: -
Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Linnulaul. Meie 150 linnuliiki ja nende häälitsused, tekst: Jan Pedersen; heli: Lars Svensson, Tänapäev 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Loodus alla viimati lisatud:
Jossif Halifman, Kimalased,
Valgus, 1978, hind: 4,50 eurot
Friedrich Kivioja, Kalajärv Vagula,
Kärp, 1991, hind: 8,00 eurot
Endel Pihelgas, Metsabioloogia. Õpik,
Valgus, 1983, hind: 9,00 eurot
Jan Zalasiewicz, Planeet ühes kivikeses. Reis sügavale maakera ajalukku,
Äripäev, 2015, hind: 9,00 eurot
Mati Kaal, Hunt,
Valgus, 1983, hind: 3,00 eurot
A. M. Winchester, Bioloogia alused,
Valgus, 1972, hind: 5,00 eurot
Epp Petrone, Roheliseks kasvamine,
Petrone Print, 2009, hind: 6,00 eurot
Jüri Kärner, Sissejuhatus arengubioloogiasse,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1997, hind: 8,00 eurot
Arvi Järvekülg ja Ivar Veldre, Elu Läänemeres,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,50 eurot
Linda Rannak, Johanna Arman, Mart Kangur, Lõhe ja meriforell,
Valgus, 1983, hind: 3,50 eurot
Loodus all on 915 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!