Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Hapukapsas pirukasse ja pottiAutor(id): tekst, retseptid ja fotod: Andra Kalda; toimetanud Kadri Suurmäe
Kujundaja: Anneli Akinde
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949391387
Lehekülgi: 64
Sari: 100 rooga: mini 24
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 137 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Hapukapsas kui üks Eesti köögi traditsiooniline toiduaine kipub olema talve- ja jõuluaja toit, kuid selle võimsate tervisele kasulike omaduste tõttu võiks hapendatud kapsast tarbida aasta läbi. Hapukapsas on palju vitamiine, see soodustab seedimist, puhastab verd ja hõlbustab toitainete imendumist. Minisarja uuest raamatust leiad retsepte toore ja hautatud hapukapsa kasutamiseks erinevates toitudes.
Talvisel ajal kipub pidusöömaaegadest ikka hautatud kapsast üle jääma. Siit leiad ideid nii küpsetiste kui ka argipäevaroogade valmistamiseks, et saaksid ülejäägi maitsvalt ära kasutada. Muide, kapsa hapendamine on imelihtne! Kui korra proovid, siis ilmselt rohkem soovid!
Märksõnad
kapsas
köögiviljatoidud
kokaraamatud
Sari: 100 rooga: mini 24
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hapukapsas pirukasse ja potti, tekst, retseptid ja fotod: Andra Kalda; toimetanud Kadri Suurmäe, Ajakirjade Kirjastus 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Koostanud (ja saatetekstid) Raul Sulbi, Täheaeg 5. Süütalastepäev,
Fantaasia, 2009, hind: 10,00 eurot
Tekst: Barbara Cork, Rosamund Kidman Cox, Alwyne Wheeler, Cathy Kilpatrick ja Ruth Thomson. Toimetanud: Laura Howell, Sue Jacquemier, Margaret Rostron, Looduse taskuraamat,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2004, hind: 9,00 eurot
raamatu tekstide autor Verner Keel; toimetaja Katrin Kern, Heiki, Helen ja nende loomadest sõbrad. Eesti Loomakaitse Seltsi jutu- ja õpiraamat,
Eesti Loomakaitse Selts, 2008, hind: 14,00 eurot
Lia Virkus, Angeelika Kang (retseptid), Maire Suitsu (tekst), Õunakoogid,
Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 9,00 eurot
Gerda Kroom (tekst), Pöial-Liisi,
Odamees, 2007, hind: 4,00 eurot
Eesti Looduskaitse Selts; tekstid: Arvo Järvet, Harald Velner. Toimetaja Jaak Jaaku, Fotoaparaadiga Eesti jõgedel ja 80 aastat hiljem / Taking the camera to Estonian rivers and eighty years later,
Oomen, 2009, hind: 15,00 eurot
Eesti NSV Teatriühing; tekst: L. Talts, Pärnu teater 1875-1972,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot
Allan Espenberg (tekst), Aastad jõulukaardil 1890-1960,
Tammerraamat, 2007, hind: 9,00 eurot
Mustrid, tekst, fotod ja kujundus Irina Tammis. Toimetanud Tiina Tammer, Minu mustrid heegeldamiseks,
Tammerraamat, 2011, hind: 13,00 eurot
tekst: Paavo Kangur; toimetaja: Tõnu Ojala, Estraadimaffia 1949-1999,
Ühinenud Ajakirjad, 2022, hind: 8,00 eurot
Tekst: Andris Kolbergs, Riia. Läänemere väärikas emand,
Astlandia, Grenader, 2006, hind: 6,00 eurot
Tekstid: Kristiina Genno. Toimetaja Carina Loit, Nastja ingliraamat (kaardid PUUDUVAD!!!),
Fookus Meedia, 2014, hind: 4,00 eurot
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1983, hind: 5,00 eurot
Peeter Kard, Jahimehe köök. Toite ulukilihast,
Valgus, 1992, hind: 13,00 eurot
Silvi Kohu (koostaja), Pizzad ja lahtised pirukad,
OÜ Ata-Raamat, 2001, hind: 4,50 eurot
Rosalba Gioffrè, Mollie Thomson, Sara Vignozzi, Küpsised,
Sinisukk, 2002, hind: 3,00 eurot
John Bear, Marina Bear ja Tanja Zeryck, Köögiprohmakate praavitamise käsiraamat,
Ersen, 2005, hind: 7,00 eurot
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1985, hind: 5,00 eurot
Merrit Kiho, Püssiga köögis. 50 maitsekat ulukirooga,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 25,00 eurot
Marika Vingissar, Salendavad supid,
Ühinenud Ajakirjad OÜ, 2017, hind: 5,00 eurot
Marika Vingissar, Piduroad igaks tähtpäevaks. 50 retsepti,
Ühinenud Ajakirjad, 2019, hind: 5,00 eurot
Marika Vingissar, Seened patta ja pannile,
Ühinenud Ajakirjad, 2019, hind: 5,00 eurot
Kokaraamatud all on 2311 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!